34 4e afd. 25 maart 1971 VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN „DE LA SALLE" Heemstede, 10 maart 1971. Aan de Raad, Met ingang van 1 februari j.l. heeft gedurende een maand ter ge- meentesecretarie voor een ieder ter inzage gelegen het ontwerp van een bestemmingsplan voor de terreinen van de Pedagogische Aikademie ,,de La Salle", gelegen ten zuiden van de Prinsenlaan en ten westen van de Giipperweg. Met dlt plan wordt beoogd de oprichting mogelijk te maken van een schoolgebouw voor die Akademie, welke nu is ondergebraöht in de Villa „Hertenduin" en in enige noodgebouwen op het terrein bij deze villa, als- mede op het landgoed „Eikenrode". Het vigerende bestemmingsplan (het plan in hoofdzaak) verzet zich tegen de bouw van een school aldaar. Dit was eveneens het geval met het streekplan voor Zuid-Kennemerland, doch na langdurig overleg van het sehoolbestuur en ons college met Gedeputeerde Staten hebben de Provin- ciale Staten in 1970 dit streekplan zodanig gewijzigd dat de bouw op de door het schoolbestuur gewenste piaats is toegestaan. De noodzakelijke aanpassing van het bestemmingsplan is aangegeven op de voor U ter inzage gelegde tekening nr. 4.54H.1 met bijbehorende voorschriften. Een toelichting gaat hierbij. Gedurende de genoemde termijn zijn tegen het ontwerp geen bezwaren ingediend. De Provinciale Planologische Dienst, het Staatsbosbeheer en de Eerst- aanwezend Ingenieur der Genie hebben tegen het plan geen bezwaren. Wij stellen u voor door bekrachtiging van bijgevoegd ontwerp-besluit het bestemmingsplan ,,de La Salle" vast te stellen conform het ontwerp. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 21