39 4e afd. 25 maart 1971 AANSCHAFFING LEER- EN HULPMIDDELEN VOORWEGSCHOOL Aan de Raad, De huidige op de openbare Voorwegsohooi voor basisonderwijs gebruikte leermethoden zijn door de vele vernieuwingen op het onderwijsgebied voor een groot deel verouderd. Het is vrijwel onmogelijk hiermee onderwijs te geven dat aan de tegenwoordige normen is aangepast. Het hoofd van de school heeft een voorstel ingediend voor de aan- schaffing van nieuwe leer- en hulpmiddelen voor de diverse vakken, waar- mede een modernisering van het onderwijs wordt beoogd. Een exemplaar van de hierbij overgelegde kostenbegroting en van de in samenwerking met onderwijzend personeel door het hoofd opgemaakte toelichting liggen voor u bij de stukken ter inzage. De inspecteur van het lager onderwijs acht de beoogde modernisering volkomen verantwoord en heeft zijn goedkeuring gehedht aan de begro- groting van kosten, met dien verstande dat z.i. de voor het vak aardrijks- kunde voorgestelde methode dient te vervallen (in 1966 zijn voor dit vak nog nieuwe leerboeken aangeschaft) en dat de voorgestelde aanschaf- fing van 5 weefgetouwen wordt terug gebracht tot 2 stuks. De totale aanschaffingskosten zullen dan rond f 21.785,bedragen. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een krediet tot dit bedrag beschikbaar te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 10 maart J.I.; a. een krediet van f 21.785,te verienen voor de aanschaffing van leer- en hulpmiddelen voor de openbare Voorwegschool voor basisonderwijs b. het onder a genoemde bedrag af te schrijven in 5 jaren. Heemstede, 10 maart 1971. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 25 maart 1971. De Raad voomoemd, De voorzitter, De secretari C

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 41