51 4e afd. 29 april 1971 2. een vergnnning bedoeld onder 1 waarbij ingevolge enige wettelijke bepaling publikatie van de aanvraag in de Ne- derlandse Staatscourant en/of een dagblad is voorgeschre- ven: dezeifde leges als onder 1 genoemd, verhoogd met 100, 3. een aanlegvergunning, bedoeld in artikel 14 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening 15, 4. een gunstige beschikking op een verzoek om verlenging van een instandhoudingstermijn, bedoeld in artikel 49 van de Woningwet 15, H. Woonruimtewet 1947 (Stbl. H 291) een vergunning bedoeld in artikel 1 van de Woonruimtewet 1947 (Stbl. H 291): f 1,— I. Algemene Politieverordening een ventvergunning, een vergunning tot het opkopen of in- zamelen van goederen, oude materialen, schlllen, resten van levensmiddelen of andere afvalstoffen, een vergunning tot het op of aan de weg uitoefenen van het bedrijf van straatfoto- graaf, orgeldraaier of een soortgelijk bedrijf: a. geldig voor één dag b. geldig voor één maand c. geldig voor één jaar Met een vergunning geldig voor één jaar wordt gelijkgesteld de jaarlijkse visering van een vergunning door de hoofd- inspecteur van politie J. Andere beschikkingen een gunstige beschikking op een verzoek, een vergunning of ontheffing, dan wel een ander stuk, in het persoonlijk belang van de aanvrager opgemaakt, voor zover deze stukken niet afzonderlijk en met name elders zijn vermeld 3, 0,75 4,— 20,— II. ADMINISTRATIEVB DIBNSTEN A. Afschriften, uittreksels, gedrukte stukken, e.d. 1. Afsehriften, uittrekseis, duplicaten: a. een afschrift van of uittreksel uit besluiten, akten of andere stukken, per bladzijde of gedeelte daarvan, ge- schreven, getypt of gestencild, alsmede fotocopieën per bladzijde, voor zover hieronder niet afzonderlijk ge- noemd f 1,50 b. een duplicaat vaccinatiebewijs 1, c. een duplicaat aanslagbiljet 1, 2. Gedrukte stukken: a. de (ontwerp-)begrotingen met memorie van toelich- ting 25,— b. de gemeenterekening 25, c. het verslag van het bedrijf voor Openbare Werken of van het Gas-, Waterleiding- en Elektriciteitsbedrijf 20, d. de algemene politieverordening 7,50 e. de bouwverordening 15,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 15