51 4e afd. 29 april 1971 De in dit punt genoemde tarieven zijn eveneens van toe- passing op het verstrekken van inlichtingen gevraagd door instellingen bedoeld in punt 1 sub d, indien deze instellin- gen verlangen dat de inlichtingen worden verstrekt binnen drie maanden na de aanvraag en de verstrekking ook binnen deze termijn plaatsvindt. 4. Het verstrekken van inlichtingen betreffende niet met namen en adressen aangeduide personen, ten behoeve waarvan een of meer kaartverzamelingen of registers, behorende tot de bevolkingsadministratie, geheel of ge- deeltelijk moeten worden doorlopen, per man-uur of ge- deelte daarvan 12, een en ander met inachtneming van de navoigende be- palingen: a. voor het berekenen van de onder 1 en 2 vermelde rech- ten wordt iedere verstrekking uit of vergelijking met het bevolkings- en verblijfsregister van een of meer gegevens omtrent één persoon als één inliöhting be- schouwd. Bij het verstrekken van inlichtingen welke op meer dan een persoon betrekking hebben, wordt gere- kend dat voor iedere persoon een afzonderlijke inlich- ting wordt verstrekt; b. een abonnement wordt geacht te zijn aangegaan op de dag waarop het verschuldigde recht is voldaan, tenzij een andere datum is overeengekomen. Gehele of gedeel- telijke terugbetaling van een niet of niet ten volle ge- bruikt abonnement vindt niet plaats; c. met inlichtingen worden gelijkgesteld opgaven, bewijzen of verklaringen van opneming of afvoering, uittreksels, afsdhriften, verificaties en wijzigingen of aanvullingen van alle zodanige inlichtingen. D. Burgerlijke stand 1. Verstrekken van inlichtingen: a. een ongetekend bewijs van inschrijving in de registers van de burgerlijke stand f 1, b. het verstrekken van inlichtingen of opgaven uit de re- gisters van de burgerlijke stand, gevraagd 1. door of vanwege een kerkgenootschap dan wel door een rechtspersoon welke, hoewel geen kerkgenoot- schap zijnde, geacht kan worden daarmede gelijk te staan; 2. ten behoeve van een wetenschappelijk of filantro- pisch doel; a. per inlichting of opgaaf 0,10 b. bij een abonnement met een geldigheidsduur van een jaar, voor 100 inlichtingen of opgaven 9,50 500 inlichtingen of opgaven 45, 1000 inlichtingen of opgaven 85, De houders van deze abonnementen mogen in geen geval de inliohtingen of opgaven of gege- vens daaruit aan derden verstrekken. c. het verstrekken van inlichtingen of opgaven uit de re- gisters van de burgerlijke stand, niet vallende onder D.l.b:

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 17