4e afd. 29 april 1971 51 E. Itadaster 1. Het raadplegen van de bij het gemeentebestuur berustende kadastrale stukken: a. indien daarbij de bijstand van een ambtenaar van de gemeente is verkregen, per kwartier of een gedeelte daarvan 3, b. in de overige gevallen per kwartier of een gedeelte daarvan een en ander ongeaeht het resultaat van de bedoelde ver- riehting. 2. Het door de belanghebbende zelf maken van kopieën of sehetsen uit de plans of uittreksels uit de leggers behalve de onder 1 genoemde rechten, tot vijf percelen 1, voor elk perceel meer 0>20 3. Het al dan niet schrifteiijk verstrekken van een opgave van gegevens uit de onder 1 bedoelde stukken tot vijf percelen 4, voor elk perceel meer 0,60 F. Kiezersregister Een afschrift van het kiezersregister per stemdistrict of een gedeelte daarvan 20, G. Lijkschouw Het ingevolge artikel 29 o van de wet op de lijkbezorging doen schouwen van een lijk door een gemeentelijk iijkschou- wer, gevolgd door het afgeven van een verklaring van over- lijden als bedoeld in artikel 29 r van die wet 25, H. Openbare werken 1. Lichtdrukken van plannen, kaarten of tekeningen uit het archief van het bedrijf voor Openbare Werken, voor zover deze lichtdrukken ten verkoop in voorraad zijn, per dm- 0,15 2. Lichtdrukken van plannen, kaarten of tekeningen uit het archief van het bedrijf voor Openbare Werken, voor zover deze lichtdrukken niet ten verkoop beschikbaar zijn, per dm2 0,20 3. Het raadplegen of inzage nemen van de onder 1 genoemde plannen, kaarten of tekeningen, voor elk kwartier of ge- deelte daarvan 1,50 4. Uittreksels uit of afschriften van de onder 1 genoemde plannen, kaarten of tekeningen, per dm2 6, 5. Het met toestemming zelf maken van een uittreksel uit of afschrift van de onder 1 genoemde plannen, kaarten of tekeningen, voor elk kwartier of gedeelte daarvan, daaraan besteed, behalve de onder 3 genoemde rechten 1,50 6. Fotocopieën van de onder 1 genoemde plannen, kaarten of tekeningen per dm2 0,60 I. Verklaringen omtrent personen 1. Paspoorten a. behandeling van een aanvraag tot het verkrijgen of tot het verlengen van de geldigheidsduur van een paspoort 5, b. het aanbrengen van een wijziging, aanvulling of ver- klaring in een paspoort 1,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 19