51 4e afd. 29 april 1971 2. Behandeling van een aanvraag tot het verkrijgen van een toeristenkaart-B 5,— 1,50 1,50 3,— 3. Een bewijs van Nederlanderschap 4. Legalisatie van een handtekening 5. Een verklaring omtrent het gedrag 6. Elke andere dan de onder 1 t/m 5 genoemde verkiaringen welke in het bijzonder belang van betrokkenen wordt op- gemaakt 3 J. Woonvergunningen Het verstrekken van inlichtingen omtrent verleende vergun- ningen ingevolge artikel 1 van de Woonruimtewet 1947, Stbl. H 291, bij een abonnement met een geldigheidsduur van een jaar, voor 50 inlichtingen 60,— 90,— 150,— 100 inlichtingen 200 inlichtingen Een abonnement wordt geacht te zijn aangegaan op de dag waarop het verschuldigde recht is voldaan, tenzij een andere datum is overeengekamen. Geihele of gedeeltelijke terugbeta- ling van een niet of niet ten volle gebruikt abonnement vindt niet plaats. K. Andere administratieve diensten 1. Het verstrekken van een inlichting uit politierapporten betreffende aanrijdingen of andere ongevallen, diefstallen of verloren, c.q. vermiste voorwerpen aan een verzeke- ringsmaatschappij 7,50 2. Het verstrekken van een niet hierboven onder H ge- noemde administratieve dienst, met uitzondering van het mondeling verstrekken van inlichtingen en de afgifte van bewijzen van onvermogen 3, Deze verordening treedt in werking met ingang van de eerste dag van de maand volgende op die, waarin de Koninklijke goedkeuring ter kennis van burgemeester en wethouders is gebraCht, met dien verstande dat het thans geldende tarief nog zal worden toegepast ten aanzien van de dan lopende abonnementen. Artikel II. Heemstede, 29 april 1971. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 20