52 4e afd. 29 april 1971 RUILING VAN GROND NABIJ DE BROEDER JOSEPIILAAN Heemstede, 7 april 1971. Aan de Raad, Overeenkomstig ons voorstel d.d. 29 april 1970, nr. 76, besloot u op 28 mei d.o.v. aan dr. A. P. Nolen, alhier ,een strook grond te verkopen, groot ongeveer 278 m2, gelegen achter zijn woning aan de Broeder Jo- sephlaan. Met het oog op een wijziging van het bestemmingsplan, waarover wij u zo spoedig mogelijk nadere mededelingen zullen doen, is het zeer ge- wenst gebleken dat de gemeente een deel van het verkochte, ter grootte van 150 m2, weer in eigendom verwerft. Dr. Nolen is bereid hieraan mee te werken, mits hem in ruil een strook van 108 m2, grenzend aan het gedeelte dat hij zal behouden, wordt overgedragen. De te ruilen grond is aangegeven op de voor u ter inzage gelegde tekening. Wij stellen u voor tot bedoelde ruiling, welke zonder betaling van toegift zal plaatsvinden, te besluiten. De voorlopige akte van ruiling ligt eveneens voor u ter visie. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 7 april j.l. BESLUIT: op de grondslag van de voorwaarden en bepalingen welke zijn vermeld in de bij dit besluit behorende voorlopige akte met dr. A. P. Nolen, alhier, een overeenkomst van ruiling aan te gaan, kraohtens welke door hem aan de gemeente zal worden overgedragen het gedeelte, groot ongever 150 m2, van het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 8046, hetwelk op de mede bij dit besluit behorende tekening nr. 1.273.7.2 met arcering is aangeduid, zulks in ruil voor het gedeelte, groot ongeveer 108 m2, van het perceel sectie B, nummer 8046, hetwelk op die tekening met stippen is aangegeven. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 29 april 1971. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 23