56 7 2e afd. 29 april 1971 DOORTREKKING HOOFDLEEDING VOOR WATER IN DE KERKLAAN NAAR DE HEEMSTEEDSE DREEF Heemstede, 21 april 1971. Aan de Raad, In ons voorstel, hetwelk leidde tot uw besluit van 29 januari 1970 no. 16, kondigden wij aan, dat de krachtens dit besluit tot aan de Biekersvaart- weg te leggen hoofdieiding voor water in de Kerklaan in de naaste toe- komst zou dienen te worden doorgetrokken naar de Schouwbroekerpolder. Onder de achter de begroting voor het waterbedrijf voor 1971 genoemde kapicaalv/erken, waarvoor in dat jaar kredieten aan uw raad zullen wor- den gevraagd is in dit kader vermeld de verzwaring van de buisleiding voor water tussen de Provinciënlaan en de Heemsteedse Dreef. Het aanbrengen van een gietijzeren hoofdleiding voor water met een diameter van 300 mm tussen beide punten, waartoe thans zal dienen te worden overgegaan, vergt blijkens een voor de leden van uw raad bij de stukken ter inzage gelegde specificatie een bedrag van f 125.000, Het is voorts wenselijk om in combinatie met bovengenoemde leiding- verzwaring een nieuwe leiding met een diameter van 100 mm en een lengte van 210 meter te leggen in het trottoir aan de noordzijde van de Kerklaan tussen het perceel no. 88 en de Blekersvaartweg, dit ter ver- vanging van een midden onder de rijstrook van de Kerklaan lopende waterleiding. Het verkeer over de Kerklaan veroorzaakt herhaaldelijk lek- kages aan deze leiding en de daarop aangesloten dienstleidingen. Deze vervanging zal blijkens een mede voor u ter inzage liggende specificatie f 19.500,vragen. Wij verzoeken u de voor een en ander benodigde bedragen door vast- stelling van nevensgaand ontwerp-besluit te onzer beschikking te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, aismede het advies der commissie voor de gemeente gas-, water- en electriciteitsbedrijven; aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst der be- groting voor het waterbedrijf een bedrag van f 144.500,— ter beschikking te stellen voor de doortrekking van de hoofdleiding voor water in de Kerk- laan naar de Heemsteedse Dreef en voor het vervangen van een leiding voor water in de rijstrook van de Kerklaan door een in het aan de noord- zijde van die laan gelegen trottoir aan te brengen leiding. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: De secretaris, Heemstede, 29 april 1971. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 41