60 4e afd. 29 april 1971 KljlLING VAN GKOND NABIJ ZANDVOORTSELAAN Heemstede, 21 april 1971. Aan de Raad, Zoals u bekend is wenst Smit's Bouwbedrijf N.V., te Beverwijk, inhet bestemmingsplan „Zandvoortselaan-Asterkade" een flatgebouw te stichten, dat o-m. 58 woningen zal bevatten. De bouwvergunning hiervoor hebben wij onlangs verleend. Ten behoeve van de realisering van het bouwplan heeft genoemde n.v. een strook gemeentegrond, groot ongeveer 763 m2, nodig. Zij dient echter aan de gemeente de grond, groot ongeveer 1089 nV, over te dragen welke nodig is voor de doortrekking van de Asterkade naar de Zandvoortselaan. Een en ander is aangegeven op de voor u ter inzage gelegde tekeningen. Het bouwbedrijf zal naast vergoeding van de waarde van bedoelde strook aan de gemeente een bijdrage moeten betalen in de kosten van doortrek- king van de Asterkade en verbreding van de Zandvoortselaan. Behoudens uw instemming is overeengekomen dat in totaal 105.000,zal worden betaald Wij stellen u voor te besluiten tot ruiling van bedoelde gronden tegen betaling door Smit's Bouwbedrijf N.V. van een toegift van 105.000, en onder de voorwaarden welke zijn vermeld in de mede voor u ter mzage gelegde voorlopige akte. met Smit's Bouwbedrijf N.V., gevestigd te Beverwijk, een overeenkomst van ruiling aan te gaan waarbij de gemeente aan die vennootschap m eigendom overdraagt het op de bij dit besluit behorende tekenmg nr. 1.3.7.66, aangegeven terrein, groot ongeveer 763 m2, kadastraal bekend gemeente Heemstede sectie B, nummer 7766 ged., en waarbij die vennootschap aan de gemeente in eigendom overdraagt het op de eveneens bij dit besluit behorende tekening nr. 1.3.7.65 aangegeven terrein groot ongeveer 1089 m2, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummers 3450, 3606 en 3607 (alle ged.), zulks onder verplichting van de vennootschap tot betalmg van een toegift van 105.000,— en onder de voorwaarden en bepalingen welke zijn vermeld in de bij dit besluit behorende voorlopige akte van Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Dc Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 21 apru 3.1., BESLUIT: ruiling. Heemstede, 29 april 1971. De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 49