4? 47 4e afd. 29 aprll 1971 ONBEWOONBAARVERKLARING LEIDSEVAARTWEG 27 De Raad der gemeente Heemstede; overwegende, dat de woning Leidsevaartweg 27, kadastraal bekend ge- meente Heemstede, sectie C, nrs. 87 en 2687, in zodanig vervalien toestand verkeert dat zij ongeschikt is ter bewoning; dat de onderhavige woning vochtig is tengevoige van het doorslaan van de gevels en doordat het dak niet waterdicht is; dat de indeling van de woning gebrekkig is en dat de voor siaapgelegen- heid gemaakte provisorische zoiderkamertjes bereikbaar zijn via een zeer smaiie en te steile trap en dat het gebruikte materiaai hout en board in geval van brand meer dan normaal gevaar oplevert voor de be- woners; dat het metselwerk van de voorgevel is gescheurd, terwijl het houtwerk van de begane grondvloeren, ramen, kozijnen en van de buitenwanden van de uitgebouwde keuken gedeelteiijk is vergaan; dat in het privaat geen ventilatiemogelijkheid aanwezig is; gelezen de brief van de inspecteur van de Volkshuisvesting in de pro- vincie Noord-Holland van 18 maart 1971, nr. 1820, waarin deze adviseert de genoemde woning onbewoonbaar te verklaren; mede gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders van 31 maart 1971; gelet op artikel 33, eerste lid, van de Woningwet; BESLUTT; 1. de woning Leidsevaartweg 27, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, nrs. 87 en 2687, onbewoonbaar te verklaren; 2. te geiasten dat de onder 1. vermelde woning binnen een termijn van zes maanden, te rekenen van de dag waarop de termijn van voorzie- ning tegen dit besluit is verstreken of dit besluit in beroep is gehand- haafd, ontruimd moet zijn. Heemstede, 29 april 1971. De Raad voomoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 4