61 4e afd. 29 april 1971 AANSCHAFFINGEN EN VOOKZIENINGEN NIC. BEETSSCHOOL Heemstede, 21 april 1971. Aan de Raad, Het t)estuur van de Vereniging Bijzondere Protestantse Scholen heeft op 10 fébruari j.l. een aanvraag ingediend om ingevolge artikel 72 der Lager-onderwijswet de nodige gelden te mogen ontvangen voor het doen van aanschaffingen en het treffen van voorzieningen ten behoeve van de Nicolaas Beetsschool. De aanvraag betreft: het aanschaffen van een klei-oven voor het vak handenarbeid, het aanschaffen van leermiddelen i.v.m. de invoering van een meuwe methode voor de vakken lezen en geschiedenis; het aanbrengen van nieuwe metalen ladderstellingen in het gymnastiek- lokaal ter vervanging van de verouderde houten stellingen, welke gevaar opleveren voor de leerlingen; het aanschaffen van opbergkasten voor het tweede leerjaar, een stalen kast voor het film- en stencilmateriaal en een natuurkundekast; het aanschaffen van meubilair en het leggen van vloerbedekking in de hoofdenkarner en de personeelskamer; het huidige meubilair vertoont veel gebreken; beide vertrekken worden o.m. ook gebruikt door de schoolarts, de schooltandarts en de schoolpsychologische dienst. Wii menen dat het bestuur terecht een beroep op de toepassmg van genoemd wetsontwerp heeft gedaan en dat bij inwilliging van de aanvraag de normale eisen niet zullen worden overschreden. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de aan- vraag in te willigen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen de aanvraag dd. 10 februari 1971 van het bestuur van de Vcr- eniging Bijzondere Protestantse Scholen alhier, om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het doen van aanschaffingen en het treffen van voorzieningen ten behoeve van de Nicolaas Beetsschool, gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 21 apnl J.l-Î gelet op artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920; BESLUIT: de aanvraag in te willigen. Heemstede, 29 april 1971. De secretaris, De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 51