4e afd. 29 april 1971 49 NAAMGEVING WEGEN IN DE SCHOUWBROEKERPOLDER Heemstede, 31 maart 1971. Aan de Raad, Ingevolg'e liet bestemmingsplan voor de Schouwbroekerpolder zal de César Francklaan worden doorgetrokken tot de over het Spaarne te bou- wen brug, terwijl de Johan Wagenaarlaan zal worden doorgetrokken tot de verlengde César Francklaan. Wij stellen u voor ook aan het verlengde van die lanen de naam César Francklaan, resp. de naam Johan Wagenaarlaan te geven; voor de huis- nummering levert dit geen moeilijkheden op daar deze begint bij de Heem- steedse Dreef Op grond van uw besluit van 29 april 1970, nr. 62, wordt in het gedeelte van de polder dat o.m. begrensd wordt door het verlengde van beide lanen, een weg aangelegd. Het ligt o.i. voor de hand ook aan deze weg, waaraan momenteel woningen worden gebouwd, de naam van een componist te verbinden. Wij stellen u voor deze weg „Franz Lehârlaan" te noemen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 31 maart j.l.; BESLUIT: a. aan het weggedeelte tussen de César Francklaan en de over het Spaarne te bouwen brug de naam „César Francklaan" te geven; b. aan het weggedeelte tussen de Johan Wagenaarlaan en de (verlengde) César Francklaan de naam „Johan Wagenaarlaan" te geven; c. aan de weg welke in aanleg is in het gedeelte van de Schouwbroeker- polder tussen de sub a en b bedoeelde weggedeelten, de naam „Franz Lehârlaan" te geven. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 29 aprii 1971. De Raad voomoemd, De voorzitter

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 7