72 4e afd. 27 mei 1971 VOOKZIKNINGKN I.V >1 WATEROVEBL.AST ACHTER WONINGEN Aan de Raad, Bij het bouwrijpmaken van de gronden in het plan voor de Rivieren- buurt is een sloot achter de percelen Rijnlaan nrs. 14 tot en met 98 (noordzijde) gedempt. Ter plaatse ligt nu een onverhard pad, waarin in- dertijd van gemeentewege een drainage-leiding Ls aangelegd, welke is aan- gesloten op de riolering. Doordat het pad te laag ligt en de drainage onvoldoende capaciteit heeft, ondervindt men hier vaak wateroverlast. Hoewel het pad eigendom is van particulieren, achten wij het redelijk dat de gemeente voorzieningen treft om deze overlast op te heffen. Deze voorzieningen kunnen bestaan in het 15 cm ophogen van het pad, het aanbrengen van een tegelverharding ter breedte van 1.20 m, aan weers- zijden opgesloten door kantplanken, het leggen van een p.v.c. leiding met een doorsnede van 12 cm en het plaatsen van straatkolken langs de noordzijde van het tegelpad; het p.v.c.-riool kan aan de ene kant worden aangesloten op het stamriool in de Reggelaan en aan de andere kant op dat in de Dinkellaan. De kosten van deze voorzieningen worden volgens de voor u ter inzage gelegde begroting geraamd op 22.000, De betrokken eigenaren en bewoners gaan met de uitvoering van ge- noemde werkzaamheden door de gemeente akkoord. Zij zullen zelf voor zoveel nodig zorgen voor ophoging van hun achtertuinen. Wij geven u in overweging ons een krediet tot genoemd bedrag te ver- lenen ten laste van de begroting van het grondbedrijf. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 12 mei j.l. BESLUIT: ten behoeve van het treffen van voorzieningen ter opheffing van de water- overlast aohter de woningen Rijnlaan nrs. 14 tot en met 98 (even) ten laste van de begroting van het grondbedrijf een krediet van f 22.000, beschikbaar te stellen. AAN DE RIJNLAAN Heemstede, 12 mei 1971. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 27 mei 1971. De Raad voomoemd,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 23