89 4e afd. 29 juli 1971 VEBKEEBSHOHTENINSTALLATIE ZANDVOOBTSELAAN/LEIDSEVAABTAVEG Heemstede, 14 juli 1971. Aan de Raad, Gedurende de laatste weken is herhaaldelijk storing opgetreden in de in 1963 op het kruispunt Zandvoortselaan/Leidsevaartweg aangebrachte verkeersliohteninstallatie. De oorzaak van de storingen ligt in de regelautomaat, weike ook na een grondige revisie niet bedrijfszeker meer zal kunnen functioneren; vervanging van de automaat is dan ook noodzakelijk. De leverancier van de installatie, N.V. Fabriek en Handelsbureau „Nederland", heeft de plaatsing van een automaat van het type Nedutrac aanbevolen, zoals ook is geplaatst op het kruispunt Lanckhorstlaan/ Heemsteedse Dreef. Gelet op de vrij lange levertijd van dit type en de onhoudbare verkeers- situatie bij een langdurig gemis van een goed functionerende verkeers- lichteninstallatie heeft genoemde N.V. aangeboden tijdelijk een noodauto- maat ter beschikking te stellen, mits van gemeentewege werd gezorgd voor het aanbrengen van een betonnen fundering en het aansluiten van laagspanningskabels. Spoedshalve hebben wij inmiddels met uw instemming machtiging ver- leend tot bestelling van een nieuwe automaat en tot uitvoering van boven- omschreven werkzaamheden door Openfcare Werken en de Gemeentebe- drijven. Blijkens de voor u ter inzage gelegde begroting worden de aan- schafkosten en de kosten van het aanbrengen van secundaire lantaarns en van de bijkomende werkzaamheden geraamd op rond 35.500, Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een krediet tot dit bedrag te verlenen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen liet voorstel van burgemeester en wethouders dd. 14 juli j.l.; BESLUIT: a. ten behoeve van het plaatsen van een nieuwe regelautomaat voor de verkeerslichteninstallatie op het kruispunt Zandvoortselaan/Leidse- vaartweg een krediet te verlenen van 35.500, b. het onder a genoemde bedrag af te schrijven in 8 jaar. Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, l.b. De secretaris, P. M. van Drooge, l.s. Heemstede, 29 juli 1971. De Raad voornoemd, De secretaris, De /Vporzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 3