X- 92 4e afd. 26 augnstus 1971 VOOKZIENINGEN CKAYENESTERSCHOOL Heemstede, 4 augustus 1971. Aan de Raad, Door de toeneming van het aantal leerlingen kampt de openbare Craye- nesterschool voor basisonderwijs met een groot ruimtetekort. De vorig jaar gereedgekomen gemeenschapsruimte, welke o.m. bestemd was om te die- nen als documentatiecentrum en als handenarbeidlokaal, moest nood- gedwongen als acht.ste leslokaal in gebruik worden genomen. Het documentatiecentrum kan worden ondergebracht in de niet meer in gebruik zijnde kolenbunker. Om deze ruimte als zodanig geschikt te maken, dienen de volgende voorzieningen te worden getroffen: het maken van een toegangsdeur, het bepleisteren van de muren, het vemieuwen van de dakbedekking en het maken van een plafond. Inclusief de kosten van het aanbrengen van verlichting en verwarming, alsmede het aan- schaffen van boekenrekken, worden de kosten blijkens de voor u ter in- zage gelegde begroting geraamd op 5.575, Een gedeelte van de open zolder achter eerder genoemde gemeenschaps- ruimte kan als handenarbeidlokaal worden ingericht. Met het afsluiten van deze ruimte van het overige zolderdeel en het aanbrengen van ver- llchting, verwarming en ventilatie zal 7.875,gemoeid zijn. De inspecteur van het lager onderwijs in de inspectie Amstelveen heeft zich met de te treffen voorzieningen en de daaraan verbonden kosten ak- koord verklaard. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor tot de onderhavige verandering van inrichting te besluiten en daartoe een kre- diet van 13.450,beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, l.b. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 4 augustus ji.; BESLUIT: a. de inrichting van de openbare Crayenesterschool voor basisonderwijs te veranderen door het inrichten van een documentatiecentrum in de voormalige kolenbunker en van een handenarbeidlokaal op een gedeel- te van de open zolder; b. ten behoeve van de onder a bedoelde verandering van inrichting een krediet van 13.450,beschikbaar te stellen, af te schrijven in 5 jaren. Heemstede, 26 augustus 1971. De Raad voomoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 1