98 4e afd. 26 aug-ustus 1971 VERBETERING WATERCIROULATIE EN WATERZUIVERING OPEN ZWEMBAD Aan de Raad, Zoals u bekend is, heeft het bestuur van de Heemsteedse Sportstichting ons vorig jaar ingelicht omtrent diverse tekortkomingen aan het open zwembad en het overdekte instructiebad. Over de in de brief van het bestuur genoemde bouwkundige kwesties hebben wij het oordeel gevraagd van de heer H. Wesselo, onder wiens architectuur de beide baden zijn gebouwd. Verder heeft de directeur van Openbare Werken ons terzake advies uitgebracht. Tenslotte heeft het bestuur van de Sportstichting ons zijn mening kenbaar gemaakt over de ontvangen adviezen en rapporten. Alle genoemde stukken zijn voor u ter inzage gelegd. Diverse gebreken en tekortkomingen zijn inmiddels verholpen, o.m. ingevolge uw besluit van 25 maart j.l., nr. 41. Blijkens de brief van het bestuur der Heemsteedse Sportstichting d.d. 23 juni j.l. behoeven de watercirculatie van het tussenbad en die van het kleuterbad, alsmede de waterzuivering van het kleuterbad nog verbete- ring. Ten behoeve van het kleuterbad is o.m. een afzonderlijke circulatie- pomp noodzakelijk. Volgens de in genoemde brief vermelde gespecifi- ceerde begrotingen is met een en ander een bedrag van rond f 22.000, gemoeid. Wij geven u in overweging ons een krediet tot dit bedrag te verlenen. Verder is het noodzakelijk de geglazuurde wandtegels in de toiletten te vervangen; deze hebben namelijk ernstig geleden door vorstschade. Het ligt in de bedoeling dubbel hardgebakken tegels aan te brengen. Hiervcor zal in de begrotingen voor 1972 en 1973 een post van /3.200,— worden opgenomen. Wij merken nog op dat het maken van een opslagruimte voor de restau- rateur en de uitbreiding van het kleuterbad, welke punten zijn vermeld in de brief van het bestuur der Sportstichting d.d. 21 mei 1970, nog bij dit bestuur in studie zijn. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 4 augustus a. een krediet van f 22.000,beschikbaar te stellen ten behoeve van de verbetering van de watercirculatie van het tussenbad en het kleuter- bad van het open zwembad „Groenendaal", alsmede van de water- zuivering van het kleuterbad; b. het sub a genoemde bedrag te doen afschrijven in vijf jaren. Heemstede, 4 augustus 1971. Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, I.b. De secretaris, J. M. Kruitwagen. j-1.; BESLUIT: De secretaris, Heemstede, 26 augustus 1971. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 25