100 4e afd. 26 augustus 1971 RENTELOOS VOORSCHOT HEEMSTEEDSE ZWEM- EN POLOCLUB „H.P.C." Heemstede, 11 augustus 1971. Aan de Raad, Het bestuur van de Heemsteedse Zwem- en Poloclub „H.P.C." heeft in verband met financiële moeilijkbeden verzocht in aanmerking te komen voor toekenning van een aanvullend gemeentelijk subsidie. De oorspronke- lijk voor het jaar 1971 opgemaakte verenigingsbegroting was sluitend, mede dank zij een ingevoerde contributieverhoging. Gebleken is echter dat door het grote ledenverloop over 1971 ruim f 4.100,minder aan con- tributies zal worden ontvangen. Een door het bestuur opgemaakte her- ziene begroting vertoont een tekort van ruim f 6.500,Verzocht wordt om naast het reeds toegekende subsidie voor de jeugdleden (in 1971 f 310, een aanvullende bijdrage tot het bedrag van het begrotingstekort te mo- gen ontvangen. Inwilliging van dit verzoek komt ons ten opzichte van andere sport- verenigingen minder juist voor. Teneinde de vereniging uit haar financiële moeilijkheden te kunnen helpen, stellen wij u voor een renteloos voorschot te verlenen tot een bedrag van f 5.000,De aflossingstermijn ware te stellen op 5 jaar. Een voor 1972 in te dienen subsidie-aanvraag zal bij de behandeling van de gemeentebegroting voor dat jaar aan de orde worden gesteld. Een ontwerp-besluit bieden wij u hierbij ter vaststelling aan. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d,d. 11 augustus j.l.; BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen onder nader door hen te stellen voorwaarden, aan de Heemsteedse Zwem- en Poloclub ,,H.P.C." een rente- loos voorschot te verlenen van f 5.000,af te lossen in 5 jaar. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 26 augustus 1971. De Raad voomoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 29