4e 26 augustus 1971 ]Q1 d. op de streekplankaart is geen aansluiting van de Zandvoortselaan aan de noord-zuid-verbmding aangegeven en verder is deze laan minder nadrukkelrjk op de kaart aangeduid. In enkele moties hebben de provinciale staten o.m. uitgesproken dat de realisenng van de oostelijke randweg van Haarlem, waardoor de Wes- telijke Randweg en het lokale wegennet zuilen worden ontlast, grote ur- gentie heeft; verder hebben zâj bij de minister van Verkeer en Waterstaat aangedrongen op een zeer spoedige afbouw van Rijksweg 6; hierdoor zal de huidige verkeersnood in Zuid-Kennemerland verlicht worden en zal de uitvoenng" van het streekplan bevorderd worden. Met betrekking tot de afwikkeling van het verkeer van en naar Schalk- wrjk merken wij nog op dat de aanduiding op de streekplankaart van de hiervoor onder punf 3 omschreven route uiteraard niet betekent dat dit verkeer die zoute za.1 moeten volgen. Het ligt in de bedoeling het verkeer van en naar Schalwijk voorzover dit via de Schouwbroekerbrug gaat hoof d- zakelijk te leiden via de Heemsteedse Dreef, de Zuiderhoutlaan en de Spanjaardslaan. Met het gemeentebestuur van Haarlem bestaat hierover overeenstemming. Van het besluit van de provinciale staten staat geen beroep op de Kroon open. Dit xs wel het geval met betrekking tot de besluiten van ge- deputeerde staten omtrent de goedkeuring van gemeentelijke bestem- mingsplarmen welke op basis van het gewijzigde streekplan zullen worden vastgesteld. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 32