/k /^L/, -Jl Pmm 124 2e afd. 28 oktober 1971 4e WIJZIGING BEZOLDIGINGSVEROBDENING AMBTEN AREN 1970. Heemstede, 15 september 1971. Aan de Raad, Bij uw besluiten van 29 april 1971, nr. 53, en van 26 augustus 1971, nr. 95, tot 2e respectievelijk 3e wijziging van de Bezbidigingsverordening Ambtenaren 1970 werd in sohaal XHI van bijlage A opgenomen de rang van hoofdopzichter A. In een voor uw leden ter inzage liggende brief van Gedeputeerde Staten dezer provincie deelt dit college mede, dat met deze rang voor Heemstede te hoog gegrepen is en dat hiermede niet verder gegaan kan worden dan tot het niveau van techniseh ambtenaar A (salarisschaal Xn). Wij zijn daarop met genoemd college in correspondentie getreden, het- geen geresulteerd heeft in de mededeling dat, na overleg met het Ministerie van Binnenlandse Zaken, alsnog akkoord kan worden gegaan met invoe- ring van genoemde rang op het oorspronkelijke niveau, mits daaraan de benaming „gemeentereiniging" wordt toegevoegd. Tegen deze toevoeging hebben wij geen bezjwaar, gelet op de bedoeling, welke bij ons met invoering van deze rang heeft voorgezeten. Wij stellen u daarom voor aan het verzoek van Gedeputeerde Staten te voldoen door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Het advies van de coimmissie voor georganiseerd overleg ligt mede bij de stukken ter inzage. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor georganiseerd overleg; BESLUIT: I. de Bezoldigingsverordening Ambtenaren 1970, vastgesteld bij zijn be- sluit van 29 april 1970, nr. 49, sedert gewijzigd, te wijzigen als volgt: in schaal XIH van de bijlagen A, gevoegd bij de 2e en 3e wijziging, wordt aan de rang van hoofdopzichter A toegevoegd de benaming „gemeentereiniging". H. te bepalen, dat het onder I vermelde wordt geaöht in werking te zijn getreden op 1 januari 1971 respectievelijk 1 juli 1971, zijnde de data, waarop achtereenvolgens de aldaar genoemde 2e en 3e wijziging in werking zijn getreden. Heemstede, 28 Oktober 1971. De secretaris, De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 13