127 4e afd. 28 oktober 1971 WIJZIGING VOOBSCHBIFTEN BESXEMMINGSPLAN INDUSTRIETERREIN CRUQUIUSWEG". Heemstede, 13 oktober 1971. Aan de Raad, Met ingang van 6 septemiber j.l. heeft gedurende een maand ter ge- meenteseeretarie ter dnzage gelegen het ontwerp van een wijziging der „Voorsehriften bestemmingsplan Industrieterrein Cruquiusweg", met brj- behorende toelichting. Een exemplaar van deze toelichting gaat hierbij. Binnen genoemde termijn zijn geen bezwaren ingediend. Onder verwijzing naar genoemde toelichting stellen wij u voor door be- krachtiging van bijgevoegd ontwerp-beslüit de ,,Voorsdhriften bestemmings- plan Industrieterrein Cruquiusweg" te wijzigen. De Raad der gemeente Heeanstede; overwegende dat met ingang van 6 september 1971 gedurende een maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage heeft g"elegen het ontwerp van een wijziging van de ,,Voorschriften bestemmingsplan Industrieterrein Cruquiusweg" dat binnen die termijn geen bezwaren zijn ingediend; dalt de Provinciale i'lano]ogische Dienst en de Eerstaanwezend Ingemeur der Genie zich met het ontwerp hebben verenigd; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 13 oktober j.l.; gelet op de artikelen 22 tot en met 25 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; de Voorschriften bestemmingsplan Industrieterrein Cruquiusweg", vast- gesteld bij zijn besluit van 23 februari 1967, nr. 18, als volgt te wijzigen: Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quaries van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Enig artikel. In artikel 9, derde iid, wordt „35%" gewijzigd in „60%". HeemStede, 28 oktober 1971. De Raad voornoemd, De secretaris, -etar De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 19