128 4e afd. 28 oktober 1971 BESTEMMINGSPLAN „KLET TERSCHOOL SPOBTPAKKLAAN". Heemstede, 13 oktober 1971. Aan de Raad, Met ingang van 6 septemiber j.l. heeft gedurende een maand ter ge- meentesecretarie ter inzage gelegen het ontwerp-bestemmingsplan ,,Kleu- tersChoOl Sportparklaan", betrekking hebbend op een aan de noordzijde van de Sportparklaan gelegen terrein, dat nu hoofdzakelijk in gebruik is als openbaar parkeerterrein. De plankaart ligt voor u ter inzage; een exemplaar yan de bijbehorende ontwerp-voorsdhriften en van de toelichting gaat hierbij. Binnen genoemde termijn zijn geen bezwaren tegen het ontwerpplan in- gediend. Onder verwijzing naar genoemde toelidhting stellen wij u voor het plan „Kleutersdhool Sportparklaan" vast te stellen overeenkomstig teke- ning no. 4.53L.1 en bijgaande voorschriften. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede overwegende, dat met ingang van 6 september 1971 gedurende een maand ter gemeentesecretarie voor een ieider ter inzage heeft gelegen het ontwerp van een bestemmingsplan voor het terrein aan de noord- zijde van de Sportparklaan, dat nu hoofdzakelijk in gebruik is als openbaar parkeerterrein; dat binnen die termijn geen bezwaren zijn ingediend; dat de Provinciale Planologische Dienst en de Eerstaanwezend Inge- nieur der Gerne zich met het ontwerp-plan hebben verenigd; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 13 oktober j.l.; gelet op de artikelen 22 tot en met 25 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; BESLUTT: vast te stellen het bestemmingsplan „Kleuterschool Sportparklaan" over- eenkomstig de bijbehorende tekening no. 4.53L.1 en de mede bijbehorende voorschriften en toelichting. Heemstede, 28 oktober 1971. De Raad voomoemd, De voorzitter, De secr

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 25