TOELICHXtNG OP HET BESTEMMINGSPLAN „KLEUTERSCHOOL SPORTPARKLAAN". Overeenkomstig artikel 50 der Kleuteronderwijswet heeft de gemeente- raad in zijn vergadering van 29 mei 1969 op verzoek van het bestuur der Vereniging Prot. Christelijke Kleuterscholen besloten medewerking te verlenen aan de bouw van een kleuterschool ter vervanging van de prot. dhr. kleutersdhool aan de Voorweg. Het sdhoolbestuur heeft verder verzodht ten behoeve van deze bouw een gedeelte van het gemeentelijke parkeerterrein aan de Sportparklaan baschikbaar te stellen. Tegen inwilliging van dit verzoek bestaan in beginsel geen bezwaren. Het bouwplan is evenwel niet in overeenstemming met het vigerende be- stemmingsplan, vastgesteld bij raadsbesluit van 26 juli 1934, nr. 66, goed- gekeurd door gedeputeerde staten van Noord-Holiand bij besluit van 17 oktober 1934, nr. 224; in dit plan is namelijk een deel van de betrokken grond aangewezen voor gesloten bebouwing. De voor de realisering van het bouwplan nodige wijziging van het be- stemmingsplan is aangegeven op tekening nr. 4.536.1 en de bijbehorende voorsdhriften. De voor bebouWing nodige grond is hierbij 'bestemd voor ,,bijzonder ge- bouw"; 75% van het bebouwingsoppervlak mag bebouwd worden. Verder is cen deel van het terrein aangewezen voor toegangspaden, speelterrein e.d. Het grootste deel van de bij het plan betroikken grond houdt de bestem- ming „parkeerterrein". De Provinciale Planologisdhe Dienst en de Eerstaanwezend Ingemeur der Genie hebben tegen het plan geen bezwaren. Behoort bij raadsbesluit van 28 oktober 1971, nr. 128. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 27