4e afd. 28 oktober 1971 129 AANLEG HONKBALVELD OP SPORTPARK. Heemstede, 6 oktober 1971. Aan de Raad, De Honkbalvereniging R.C.H. heeft kort geleden het kampioenschap van de 2e klasse behaald en is daardoor automaüsch gepromoveerd naar de ie klasse van de Koninklijke Nederlandsche Honkbal'bond. Verenigingen welke in de le klasse spelen, moeten beschdkken over een officieel honkbalveld met verharde looppaden en omringende hekwerken. Tot nu toe behelpt de vereniging zich met een op en tussen twee voet- balvelden proVisorisch uitgezet honkbalveld zonder verharde paden en beveiliging biedende hekwerken. Zoals wii reeds in ons voorstel d.d. 16 april 1969, nr. 47, hebben ver- meld zal het na het gereedkomen van de twee voetbalvelden ten noorden van 'de Ringvaartlaan mogelijk zijn op het lage deel van het sportpark bij het woonwagenkamp een officieel honkbalveld aan te leggen. In overleg met genoemde vereniging en de Honkbalbond heeft de Ko- ninklijke Nederlandsche Heidemaatsehappij op verzoek van de Heemsteedse Sportstichtlng een plan opgesteld voor de reallsering van de vereiste ac- comodatie. Hierbij is gekozen voor een uitneembare verreveld-afrastermg; door deze na afloop van het honkbalséizoen weg te nemen kan een van de huidige voetbalvelden 's winters nog als zodanig gebruikt worden; de afscheiding kan dan eventueel dienen voor een gedeeltelijke afzettmg van een nieuwe ijsbaan. De kosten van voorbereiding en uitvoering van het plan, dat voor u ter inzage ligt, worden begroot op rond 91.000, Wij geven u in overweging ons een krediet tot dit bedrag te verlenen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeeSter en wethouders d.d. 6 oktober j.l., BESLUIT; a. een krediet van 91.000,— beschikbaar te stellen ten behoeve van de aanleg van een honkbalveld op het sportpafk; b. het sub a genoemlde bedrag te doen afschrijven in 20 jaren. Heemstede, 28 oktober 1971. De Raad voornoemd, De secret-ri De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 33