132 2e afd. 28 oktober 1971 SXICHXENG IRANSFOKMAXORSXAXION AAN DE CRUQUIUSWEG. Heemstede, 13 oktober 1971. Aan de Raad, Door F. Dijkstra's Verlicîiting'somameiiteiifabriek N.V. te Haarlem is ten beboeve van haar aan de Cruquius'weg te stidbten bednjf om aansluiting op het elektriclteibsnet verzocht. De maximale belasting zal voor dit bedrijf ongeveer 100 kW bedragen en na een eventuele uitbreiding mogelijk 135 kWNu deze laatste belasting niet vaststaat is het niet mogelijk het bedrijf via een laagspanmngskabel van elektrische stroom l'e voorzien en is aansluiting op het hoogspannings- net aangeweizen. Dit betekent, dat in het nieuwe bedrijf een transformatorstation zal moeten worden ingericht, waarvoor de ruimte door de eigenaresse be- schikbaar wordt gesteld. Nu in dit deel van het voorzieningsgebied na de carosseriefabriek der N.V. Christiaanse opnieuw een bedrijf zal worden aangesloten op het hoogspanningsnét is het noodzakelijk töt een verlenging van de hoogspan- ningskabel over te gaan om de voor de bedrijfszekerheid noodzakelijke ring te verkrijgen. Daartoe zal het thans op te richten transformatorstation worden verbonden met het in het Chr. Atheneuim aan de Ir. Lelylaan t.z.t. onder te brengen station. Tegelijk met het leggen van de aansluitkabels zal reeds een deel van de bovengenoemde verbindingskabel worden gelegd. Ten laste van aanivrager zullen naast het beschlkbaar stellen van de ruimte komen de kosten van de hoogspanningskabel op eigen terrein, geraamd op 3.000,en de laagspanningsverbinding tussen transformator en hoofdverdeelinrichting' in de fabriek, begroot op f 500, Voor rekening der gemeente blijft dan in totaal een bedrag van 22.400,te weten 16.400,ten behoeve van de aansluiting van de fabriek en 6.000,voor voorzieningen aan het hoogspanningsnet. Wij stellen u voor dit bedrag door vaststelling van nevensgaand ontwerp- besluit te onzer besehikking te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 39