ïMÊÊË 154 r 2e afd. 17 december 1971 12. bestuur van de Heemsteedse Sportstichting te verzoelken de gewenste sportvoorzieningen te plaatsen in een volgorde van urgentie. Wij heb- ben dit prioriteitenschema ontvangen en aanvaard. Voor de grotere öbjecten ziet dit sdhema er als voigt uit 1. aanleg open ijsbaan 2. bouw en inrichting sporthal 3. bouw en inrichting twee grote gymnastieklokalen voor de scholen en vereniginigen alsmede de aanleg van twee speelvelden in het noorden van de gemeente. 4. de uitbreiding van de tennisbanen in twee fasen. 5. de uitbreiding van de jachthaven in fasen. Omtrent de aanleg van een open ijsbaan verwachten wij u binnenkort een concreet voorstel te kunnen doen. Het is duideilijk dat de voor- bereidingen voor de bouw van een sporthal geruime tijd zal vergen. Wij zijn van mening dat het doelmatig is deze voorbereiding aan een commissie toe te vertrouwen; het bestuur van de Heemsteedse Sport- stichting deelt dit oordeel en heeft inmiddels op ons verzoek een voor- stel tot „bemanning" van deze commissie gedaan. De bouw van twee gymnastieklokalen achten wij gewenst in com- binatie met de bouw van een gemeenschapshuis. De mogelijkheden van uitvoering van deze gedachte zuilen worden opgenomen in het kader van de voorbereidende werkzaamheden voor de bouw van dit gemeenschapshuis. Een voorstel tot uitbreiding van de tennisbanen, ingediend door de Heemsteedse Sportstichting, is 'bij ons college nog in stuche. De uitbreiding van de jachthaven is opgenomen in het programma van eisen voor het beStemmingsplan terrein aan de Glipperweg. Een urgente „kleinere" voorziening heeft de Heemsteedse Sportstich- ting genoemd de uitbreiding van het restaurant en de vemieuwing van de kleedkamers op het tennispark. Hiertoe zal u een voorstel in de loop van 1972 bereiken. Voorts heeft het bestuur van de Heemsteedse Sportstichting een commissie samengesteKd voor de bestudering van de wenselijkheid en van de mogelijkheden tot het overdekt zwemmen ini de winter- periode. Wij menen te mogen concluderen dat de evaluatie van de sportnota op goede en doelmatige wtjze plaatsvindt. Het kantoorgebouw voor het bedrijf voor Openbare Werken en voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbedrijven. Ehkele weken geleden heeft de architect een definitief schetsontwerp ingediend, dat wij aan de directeuren ter hand hebben gesteld, met het verzoek ons op korte termijn hun oordeel over dit ontwerp kenbaar te maken. Wanneer wij ons hiema aan de hoofdschotel zetten dan zien wij, dat de gewone dienst der gemeente-begroting in inkomsten en uitgaven sluit met een bedrag van 38.403.689,15 (vorig jaar f 37.002.745,61) waarvan f 17.230.286,15 (vorig jaar f 15.745.754,61) ten laste komt van het ver- rekenhoofdstuk. Voor onvoorziene uitgaven blijft een bedrag beschikbaar van f 875.831, waarvan komt voor rekening van a. onvoorziene uitgaven ten laste van de gewone dienst f 35.831, (vorig jaar 28.694,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 4