4e afd. 27 januari 1972 1 1 WIJZIGING RENVOOI BESTEMMINGSPLAN IN HOOFDZAAK Heemstede, 12 januari 1972. Aan de Raad, De Sportvereniging „H.B.C." wenst op haar terrein aan de Cruquiusweg een dienstwoning te bouwen ten behoeve van een beheerder van het sport- complex. Het bestemmingsplan in hoofdzaak, vastgesteld bij uw besluit van 1 juli 1954, nr. 65, staat de bouw van een dienstwoning niet toe. Tegen een zodanige wijziging van het bij het bestemmingsplan beihorende renvooi, dat de bouw van een dienstwoning mogelijk wordt, bestaan o.i. geen overwegende bezwaren. De Provinciale Planologisdhe Dienst stemt hiermee in. Het ontwerp van een wijziging heeft met ingang van 6 decem- ber j.l. gedurende een maand ter secretarie ter inzage gelegen. In die pe- riode zijn geen bezwaren ingediend. Wij stellen u derhalve voor het plan in hoofdzaak te wijzigen zoals in bijgevoegd ontwerp-besluit is aangegeiven. De Raad der gemeente Heemstede; overwegende dat met ingang van 6 december 1971 gedurende een maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage heeft gelegen het ont- werp van een wijziging van het bestemxningsplan in hoofdzaak, vastgesteld bij zijn besluit van 1 juli 1954, nr. 65, gewijzigd bij zijn besluit van 27 sep- tember 1956, nr. 98; dat binnen genoemde termijn geen bezwaren tegen het ontwerp zijn in- gediend; dat de ProvinciEile Planologische Dienst en de Eerstaanwezend Ingenieur der Genie geen bezwaren hebben tegen de wijziging; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 12 januari j.l. het renvooi bij de kaart van het bestemmingsplan in hoofdzaak, vastgesteld bij zijn besluit van 1 juli 1954, nr. 65, gewijzigd bij zijn besluit van 27 september 1956, nr. 98, als volgt te wijzigen: op bladzijde 3 onder bestemming F wordt de punt aan het einde van de eerste zin veranderd in een komma, waarna wordt toegevoegd „met één daarbij behorende dienstwoning". Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. BESLUIT: Heemstede, 27 januari 1972. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 23