W'MP J 12 4e afd. 27 januari 1972 VOORBEBEIDING BESTEMMINGSPLAN BINNENWEG, RAADHUISSTRAAT E.O. Heemstede, 12 januari 1972. Aan de Raad, Overeenkomstig ons voorstel d.d. 6 januari 1971, nr. 6, besloot u op 28 januari d.o.v. te verklaren dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voorbereid voor het gebied dat omsloten wordt door de Blekers- vaartweg, de Kerklaan, de strook grond ter plaatse van de voormalige Zandvaart, de Provinciënlaan, de Raadhuisstraat, de Havenstraat, de Jaeob van Campenstraat, de Zandvaartkade, het Haemstedeplein, de Haemstedelaan, de Eikenlaan, het Julianaplein, de Cloosterlaan, de Land- zichitlaan, de Lanckhorstlaan, de BronsteeWeg en de Koediefslaan. Uw besluit zal ingevolge artikel 21, vierde lid, van de Wet op de Ruim- telijke Ordening op 28 januari a.s. vervallen, indien niet vöôr die datum een ontwerp-bestemmingsplan ter inzage is gelegd. Zoals u bekend is wordt aan de voorbereiding van een ontwerp-bestem- mingsplan voor (o.m.) de terreinen tussen de Blekersvaartweg en de Binnenweg nog gewerkt; onlangs is in het kader daarvan een verkeers- telling gehouden, waarvan de resultaten thans worden verwerkt. Teneinde te voorkomen dat bebouwing tot stand komt welke in strijd is met het komende plan, is het noodzakelijk dat opnieuw een voorberei- dingsbesiuit wordt genomen. Wij stellen u voor hiertoe te besluiten door bekrachtiging van bijgevoegd ontwerp. De Raad der gemeente Heemstede; geiezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 12 januari J.I.; gelet op artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; I. te verklaren dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voor- bereid voor het gebied dat omsloten wordt door de Blekersvaartweg, de Kerklaan, de strook grond ter plaatse van de voormalige Zandvaart, de Provinciënlaan, de Raadhuisstraat, de Havenstraat, de Jacob van Campenstraat, de Zandvaartkade, het HaemstedepXein, de Haemstede- laan, de Eikenlaan, het Julianaplein, de Cloosterlaan, de Landzicht- laan, de Lanckhorstlaan, de Bronsteeweg en de Koediefslaan, welk ge- bied is aangegeven op de bij dit besluit behorende tekening; II. te bepalen dat het verboden is zonder of in afwijking van een ver- gunning van burgemeester en wethouders binnen het sub I genoemde gebied gronden te vertiarden of funderingen of betonvloeren aan te brengen, zulks met uitzondering van het aanleggen van paden, ter- rassen e.d. in bij woningen en andere gebouwen behorende tuinen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van I De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. BESLUIT: Heemstede, 27 januari 1972. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 25