13 2e afd. 27 januari 1972 VERZWARING HOOFDLEIDING VOOR WATER IN DE JOHAN WAGENAARLAAN Heemstede, 12 januari 1972. Aan de Raad, Zoals wij in onze aanbiedingsnota belhorende bij de begroting-en voor het dienstjaar 1972 reeds aankondig"den dient de hoofdleiding voor water in de Johan Wagenaarlaan te worden verzwaard, zulks ten behoeve van de drinkwatervoorziening in de Schouwbroekerpolder. Bij uw besluit van 29 april 1971, no. 56, werd voor laatstgenoemd doel reeds een krediet verleend, n.l. voor de doortrekking van de hoofdieiding voor water in de Kerklaan naar de Heemsteedse Dreef. Het resterende ge- deelte naar de Schouwbroekerpolder, van de Zandvaartkade/Heemsteedse Dreef via de Johan Wagenaarlaan naar de Wagnerkade, dient te worden verzwaard, o.a. omdat ook het Diaconessenhuis door middel van deze lei- ding van water moet worden voorzien. Deze verzwaring, door het leggen van een gietijzeren leiding met een diameter van 300 mm, zal blijkens een voor de leden van uw raad bij de stukken ter inzage liggende specificatie een bedrag vergen van 122.000, Wij verzoeken u dit bedrag te onzer beschikking te stellen en bieden u daartoe een ontwerp-besluit ter bekrachtiging aan. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wetbouders, alsmede het ad- vies van de commissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbe- drijven; BESLUIT: aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst der be- groting van het waterbedrijf een bedrag van 122.000,— ter beschikking te stellen voor de verzwaring van de hoofdleiding voor water in de Johan Wagenaarlaan. De secretaris, Heemstede, 27 januari 1972. De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 27