16 2e afd. 27 januari 1972 VERZWARING GASLEEDING IN DE TALMALAAN TE BENNEBROEK Heemstede, 12 januart 1972. Aan de Raad, Voor de instandhouding van een voldoende gasdruk in de gemeente Bennebroek is door het VEG-Gasinstituut een verzwaring van de gas- leiding vanaf het regelstation aan de Bennebroekerîaan naar de School- laan aldaar aanbevolen. Een gedeelte van deze verzwaring is reeds uitgevoerd, waarvoor bij raads'besluit van 28 augustus 1969, no. 83, o.a. een 'krediet werd verleend. Thans dient te worden overgegaan tot "verzwaring van het resterende deel, n.l. lopende van de Bennebroeker Dreef via de Talmalaan naar de Schoollaan. De bestaande 100-mm-leiding moet worden vervangen door een met een diameter van 200 mm. Volgens een bij de stukken ter inzage liggende specificatie worden de kosten geraamd op 17.600, Wij stellen U voor, ons het benodigde bedrag ter beschikking te stellen, waartoe een ontwerp-basluit wordt bijgevoegd. Opgemerkt wordt, dat deze voorziening vermeld is in de lijst van in- vesteringen, opgenomen achter de begroting 1972 van het gasbedrijf. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het ad- vies van de commissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbe- drijven; aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst der be- groting van het gasbedrijf een bedrag van 17.600,ter beschikking te stellen voor de verzwaring van de gasleiding in de Talmaiaan te Benne- broek. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. BESLUIT: Heemstede, 27 januari 1972. De Raad voornoemd, De se-- De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 33