3 4e afd. 27 januari 1972 AANSCHAFFING LEERMIDDEL.EN EN MEUBILAIR PRINSES BEATRIXSCHOOL Heemstede, 5 janiuari 1972. Aan de Raad, Het bestuur van de Vereniging Bijzondere Protestantse Scholen heeft op 30 november 1971 een aanvraag ingedieüd om ingevolge artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden te mogen ontvangen voor het aansdhaffen van leermiddelen en meubilair ten 'behoeve van de Prinses Beatrixschool. De aanvraag betreft de aanschaffing van: 10 léerlingensets wegenis uiitbre'iding van het aantal leerlingen; een nieuwe gesidhiedenismethode ter vervanging van de thans in ge- bruik zijnde methode, welke uit de handel is genomen en waarvan geen aanvulling mogelijk is; geschiedenisplaten, weike nog niet in de selhool aanwezig zijn; een Orff-instrumentarium in zijn eenvoudigste vorm ten behoeve van de muzikale vorming; een nieuwe leesmetihode voor het eerste leerjaar ter vervanging van de thans in gebruik zijnde verouderde methode; kasten voor het opbergen van de toenemende hoeveeiheid leermiddelen en les- en handenarbeidmateriaal; tafels ten behoeve van de vergaderingen van het bestuur in de ge- meenschapsruimte van de söhool. Wij menen dat bij inwilliging van de aanvraag de normale eisen niet zullen worden overschreden en dat 'het bestuur terecht een beroep op de toepassing van genoeimd wetsartikel heeft gedaan. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de aan- vraag ir te wilJigen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het verzoek dd. 30 november 1971 van het bestuur van de Ver- eniging Bijzondere Protestantse Soholen alhier, om ingevolge artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het aanschaffen van leermiddelen en meubilair ten behoeve van de Prinses Beatrixsfchool; overwegende dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 5 januari jj.; gelet op artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920; Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. BESLUIT: de aanvraag in te willigen. Heemstede, 27 januari 1972. De Raad voomoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 5