71 2e afd. 25 mei 1972 GARANTIE GELDLENING VVONINGBOUWVERENIGING „DE HAEMSTEDE" De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders BESLUIT: onder afstanddoening van alle voorrechten en exceptiën, door de wet aan borgen toegekend of nog toe te kenen, te waarborgen de tijdige betaling van rente en aflossing van een geldlening groot f 150.000,welke door de Stichting Nutsspaarbank West Nederiand te Haarlem zal worden ver- strekt aan de Woningbouwvereniging „De Haemstede", gevestigd te Heemstede, ten behoeve van de vervanging van de centrale wijkverwar- ming door per woning afzonderlijk gestookte centrale verwarming van de complexen van 88 woningwetwoningen en 12 premiewoningen, gelegen in Glip II en in eigendom toebehorende aan genoemde vereniging, zulks onder de door de Minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening te stellen algemene voorwaarden en bepaiingen, alsmede de navolgende voorwaarden: 1. de geldlening zal worden verstrekt tegen een koers van 100% en een rente van 714 halfjaarlijks te voldoen, met een looptijd van 20 jaren, af te lossen als volgt: de eerste twee jaren 3%, daama vier jaren 4%, zes jaren 5% en 8 jaren 6%; 2. voornoemde vereniging verplicht zich op eerste aanzegging van burge- meester en wethouders aan de gemeente onder de gebruikelijke be- dingen ten aanzien van uit vorengenoemde garantieverlening eventueel voortvloeiende vorderingen der gemeente het recht van eerste hypo- theek te verlenen op de 12 premiewoningen aan de Korhoenlaan; en voorts onder de voorwaarden en bepalingen, welke burgemeester en wethouders overigens nodig zullen oordëlen. Heemstede, 25 mei 1972. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 19