72 2e afd. 25 mei 1972 WIJZIGING KAMER GEZONDHEIDSHUIS Heemstede, 10 mei 1972. Aan de Raad, Het bestuur van de Stichting Contactraad voor het Bejaardenwerk te Heemstede heeft zich tot ons gewend met het verzoek een kamer van het gemeentelijk Gezondheidshuis voor het werkbureau van de Contacfraad ter beschikking te stellen. Op grond van de door Uw raad aan ons verleende bevoegdheid tot het verhuren van gemeente-eigendommen hebben wij in principe besloten een kamer in de noordelijke vleugel van het Gezondheidshuis, voorheen ge- 'oruikt voor fysiotherapie, aangegeven op de voor U bij de stukken lig- gende tekening, voor dit doel ter beschikking te stellen. Gok verhuurden wij aan de Stichting Christelijk Maatschappelijk Werk de voormalige zusterkamer aan de voorzijde van het gebouw. Om de kamer voor de Contactraad voor gebruik geschikt te maken zal o.m. het raamkozijn gewijzigd dienen te worden en zal zij voorts op- nieuw behangen en geverfd behoren te worden. Tezamen met de aanschaffing van gordijnen en het leggen van een nieuwe vloerbedekking zal hiervoor blijkens de mede ter inzage liggende kostenbegroting een bedrag van 4.850,nodig zijn. Wij stellen U voor dit bedrag door vaststelüng van bijgaand ontwerp- besluit te onzer beschikking te stellen. De Raad der gemeente Heemstede, gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: ten behoeve van het wijzigen en stofferen van een kamer in het gemeente- lijk Gezondheidshuis een krediet van 4.850,beschikbaar te stellen, en dit bedrag in éên jaar af te scKrijven. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 25 mei 1972. De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 21