4e afd. 25 mei 1972 67 AANSCHAFFING TREKKER T.B.V. SPORTPARK Heemstede, 10 mei 1972. Aan de Raad, Het bestuur van de Heemsteedse Sportstichting' heeft ons medewerking gevraagd voor de aanschaffing van een tweede trekker ten behoeve van werkzaamheden op het sportpark. De in gebruik zijnde trekker wordt in de zomermaanden vrijwel dage- lijks gebruikt voor het trekken van de maaimachine en voor het vervoer van zware materialen en goederen. Dikwijls moeten op het sportpark gelijktijdig andere werkzaamheden worden verricht, waarbij een vervoermiddel nodig is; een efficiënte werk- wijze wordt dan belemmerd door het gemis van een tweede trekker. Verder wijst het bestuur er op dat de werkzaamheden aanzienlijk in omvang zijn toegenomen door de aanleg van de twee voetbalvelden bij Het Oude Slot en door de ingebruikneming van de nieuwe honkbalaccommo- datie. Tenslotte is de in gebruik zijnde trekker voor het berijden van som- mige gedeelten van het sportpark eigenlijk te zwaar. De aanschaffing van een lichte trekker van het merk Holder Park 50 wordt gewenst geacht. De aanschaffingskosten worden geraamd op 14.450,Wij stelien u voor een krediet tot dit bedrag beschikbaar te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstei van burgemeester en wethouders d.d. 10 mei j.l.; BESLUIT: a. ten behoeve van de aanschaffing van een lichte trekker voor werk- zaamheden op het gemeentelijke sportpark een krediet van 14.450, beschikbaar te stellen; b. het onder a genoemde bedrag af te schrijven in 5 jaren. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. Heemstede, 25 mei 1972. De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 7