81 4e afd. 29 juni 1972 5e WIJZIGING BOUWVEBORDENING De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 18 mei 1972; BEJSLrUIT: vast te stellen de navolgende VERORDENING TOT WIJZIGING VAN DE BOUWVERORDENING (5e wijziging). In artikel 1 de volgende wijzigingen aanbrengen: In lid 1 na „brandwerendheid" tussenvoegen: bijzonder woongebouw een tot bewoning bestemd gebouw, dat woon- eenheden bevat; In lid 1 na „hoofddraagconstructie" tussenvoegen: hoofdwoonkamer een als zodanig aangemerkte kamer, die voldoet aan het bepaalde in artikel 72, Iid 2; In lid 1 na „vrijstelling" tussenvoegen: wooneenheid een tot afzonderlijke bewoning bestemd gedeelte van een bijzonder woongebouw, dat geen afzonderlijke keuken en niet meer dan twee kamers bevat; Toevoegen een nieuw lid 3, luidende: 3. In de navolgende artikelen en tabellen wordt onder een woning mede een wooneenheid verstaan: artikfelen 50, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 112, 124, 227, 364, tabellen 1 en 6. In artikel 2 de volgende wijzigingen aanbrengen: In lid 1 de woorden „inbegrepen glasdeuren en glasvlakken als bedoeld in lid 2" vervangen door: „met inbegrip van de daarbij behorende ko- zijnen". In lid 2 de woorden „Onder ramen" vervangen door: ,,Onder deuren en ramen" en het slot van de zin, vanaf, „voor zover" schrappen. In artikel 7, lid 1, vanaf c, vervangen door: c. op woonwagens in de zin van de Woonwagenwet; d. op woonschepen in de zin van de Wet op woonwagens en woon- schepen. In artikel 44 lid 3 onder a als volgt wijzigen: a. gebouwen behorende tot een complex van gebouwen. Het opschrift van paragraaf 1 van hoofdstuk 3, afdeling B, als volgt wijzigen: Paragraaf 1Ruimten die tot een tot bewoning bestemd gebouw moeten behoren en ligging en afmeting van ruimten in gebouwen' Van artikel 62 het opschrift wijzigen in: Ruimten die tot een tot bewoning bestemd gebouw moeten behioren' Vanaf lid 2 als volgt wijzigen: 2. Tot een wooneenheid moeten ten minste behoren: a. een toegangsportaal of -gang;

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 13