81 4e afd. 29 juni 1972 h. van het bepaalde in lid 2, onder c en d, wat betreft het combineren van een privaat en een badruimte van wooneenheden, indien dit gezien de aard van de bestemming aanvaardbaar is; j. van het bepaalde in lid 2, onder e, indien de aard van de bestemming daartoe aanleiding geeft; k. van het bepaalde in lid 2, onder g, indien de aard van de bestem- ming daartoe aanleiding geeft. Artikel 63 vanaf Ud 2 als volgt wijzigen: Burgemeester en wethouders zijn bevoegd nadere regelen te stellen met betrekking tot de afmetingen van bergplaatsen en bergruimten in bijzondere woongebouwen. Vrijstelling kan worden verleend van het bepaalde in lid 1: a. voor woningen met bijzondere bestemming indien op andere wijze in doeltreffende bergruimte is voorzien en mits niet minder dan 3 m- bergruimte per woning beschikbaar is; b. indien per woning twee bergplaatsen aanwezig zijn met een geza- menlijke oppervlakte die ten minste gelijk is aan de in lid 1 genoemde, waarvan één goed bereikbaar is voor fietsen en kinderwagens en een oppervlalcte heeft van ten minste de helft van de ingevolge lid 1 ver- eiste oppervlakte en mits van elk der bergplaatsen geen der afmetin- gen kleiner is dan 1 m. - Van artikel 66 het opschrift wijzigen in: Onderlinge bereikbaarheid van ruimten in tot bewoning bestemde ge- bouwen1. Bereikbaarheid van het erf. Aan het bestaande lid 1 wordt een nieuwe zin toegevoegd: Alle in artikel 62, lid 2, onder a tot en met f genoemde ruimten moeten binnen de wooneenheid bereikbaar zijn, behoudens voor zover vrijstelling is verleend krachtens artikel 62, lid 4. In de leden 2 en 3 de woorden: „de kamer is, bedoeld in artikel 72, lid 2 (hoofdwoonkamervervangen door: „de hoofdwoonkamer is." Aan het bestaande lid 2 wordt een nieuwe zin toegevoegd: Een tot een wooneenheid behorende kamer mag binnen de wooneenheid niet uitsluitend via een badruimte of een privaat toegahkelijk zijn en evenmin uitsluitend via de andere kamer van de wooneenheid, tenzij dit de hoofdwoonkamer is. In lid 5 de woorden: „van een woning" laten vervallen. Lid 6 onder b vervangen door: b. het bepaalde in lid 3, indien de keuken toegankelijk is door een andere kamer dan de hoofdwoonkamer, mits een aanvaardbare toestand wordt verkregen; - Van artikel 69 het opschrift wijzigen in: Hoogteverschil van ruimten in tot bewoning bestemde gebouwen In lid 2 de woorden: „de in artikel 72, lid 2, bedoelde kamer (hoofd- woonkamer)" vervangen door: ,,de hoofdwoonkamer". Het bestaande lid 4 vemummeren tot lid 5 en een nieuw 4e lid toevoe- gen, luidende:

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 15