81 4e afd. 29 juni 1972 4. De vloeren van de in artikel 62, lid 2, onder a tot en met f genoemde ruimten moeten in dezelfde bouwlaag zijn gelegen, behoudens wat de badruimte betreft, indien daarvoor de vrijstelling is verleend als bedoeld in artikel 62, lid 4, onder g. Artikel 70 als volgt wijzigen: In lid 2 onder a de verwijzing naar ,,artikel 62, lid 2, onder e" wijzigen in: „artikel 62, lid 4, onder d". Dezelfde wijziging in lid 3 onder b. Lid 3 onder a als volgt wijzigen: a. indien de kamer, die voor het bereiken van het privaat moet worden betreden, de hoofdwoonkamer is. Lid 4 vemummeren tot lid 5, en toevoegen een nieuw lid 4, luidende: 4. Een privaat binnen een wooneenheid moet bereikbaar zijn zonder dat daartoe een kamer of badruimte behoeft te worden betreden. Niet van toepassing is het bepaalde in het voorgaande van dit lid indien de kamer die voor het bereiken van het privaat moet worden betreden de hoofdwoonkamer dan wel de enige kamer is die tot de wooneenheid behoort. In artikel 72 lid 2 als volgt wijzigen: 2. Een der in artikel 62, lid 1, onder b, onderscheidenlijk lid 2, onder b, bedoelde kamers (de hoofdwoonkamer) moet ten minste de volgende oppervlakte hebben: a. in woningen: 16 m2, indien de woning 2, 3 of 4 kamers bevat; 17 m2, indien de woning 5 kamers bevat en 18 m2, indien de woning 6 of meer kamers bevat; b. in wooneenheden: 10 m2, met dien verstande dat de oppervlakte ten minste 14 m2 moet bedragen indien de wooneenheid slechts één kamer bevat. Van lid 3 het eerste deel als volgt wijzigen: 3. De in het vorige lid onder a bedoelde hoofdwoonkamer moet, Aan lid 3 toevoegen: De in het vorige lid onder b bedoelde hoofdwoonkamer moet, indien de wanden rechte hoeken vormen, een breedte hebben van ten minste 2,70 m indien de oppervlakte van deze kamer minder bedraagt dan 14 m'2, dan wel een breedte van ten minste 3,35 m indien de oppervlakte van de kamer 14 m2 of meer bedraagt. Van lid 5 het eerste deel van de bepaling als volgt wijzigen: 5. Uitgezonderd de in lid 2, onder a, bedoelde kamer In lid 7 de verwijzing naar „artikel 62, lid 2, onder d" wijzigen in: „ar- tikel 62, lid 4, onder c". Lid 9 vervangen door: 9. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd nadere regelen te stellen met betrekking tot de horizontale afmetingen van dagverblijven in bijzondere woongebouwen. Toevoegen een nieuw lid 10, luidende: 10. Vrijstelling kan worden verleend van: a. het bepaalde in lid 2, onder a, indien de oppervlakte niet minder dan

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 16