84 4e afd. 29 juni 1972 BESTEMMINGSPLAN GELEERDENWIJK-A Heemstede, 14 juni 1972. Aan de Raad, Met ingang van 2 mei j.l. heeft gedurende een maand ter gemeente- secretarie voor een ieder ter inzage gelegen het ontwerp-bestemmingsplan Geleerdenwijk-A, dat betrekking heeft op de strook grond ter diepte van 40 50 m, welke ligt in het verlengde van de Lorentzlaan en van de bebouwing aan de zuidzijde van die laan, alsmede op een strook grond ter diepte van 40 65 m onmiddellijk ten oosten van het gedeelte van de Leidsevaart ter hoogte van de Van der Waalslaan. De plankaart ligt voor u ter inzage; een exemplaar van de bijbehorende ontwerp-voorschriften en van de toelichting gaat hierbij. Binnen genoemde termijn zijn geen bezwaren tegen het ontwerp-plan ingediend. Onder verwijzing naar de toelichting stellen wij u voor het plan Ge- leerdenwijk-A vast te stellen overeenkomstig tekening nr. 4.50C.1 en bij- gaande voorschriften. De Raad der gemeente Heemstede; overwegende dat met ingang van 2 mei 1972 gedurende een maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage heeft gelegen het ontwerp van een bestemmingsplan voor de strook grond ter diepte van 40 50 m, welke ligt in het verlengde van de Lorentzlaan en van de bebouwing aan de zuidzijde van die laan, alsmede voor de strook grond ter diepte van 40 65 m onmiddellijk ten oosten van het gedeelte van de Leidsevaart ter hoogte van de Van der Waalslaan; dat binnen die termijn geen bezwaren zijn ingediend; dat de Provinciale Planologische Dienst en de Eerstaanwezend Inge- nieur der Genie zich met het ontwerp-plan hebben verenigd; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 14 juni j.l. gelet op de artikelen 22 tot en met 25 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; vast te stellen het bestemmingsplan Geleerdenwijk-A overeenkomstig de bijbehorende tekening nr. 4.50C.1 en de mede bijbehorende voorschriften en toelichting. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. BESLUIT: Heemstede, 29 juni 1972. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 43