86 2e afd. 29 juni 1972 BEZOLDIGINGSVERORDENING AMBTEVAREN 1971 De Raad der g-emeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor georganiseerd overleg; BESLUIT: vast te stelien de volgende BEZOLDIGINGSVERORDENING AMBTBNAREN 1971 Artikel 1. Voor de toepassing van deze verordening wordt verstaan onder: le „ambtenaar" de ambtenaar in de zin van het Algemeen Ambtenarenregiement, die is aangesteld in een functie, voorkomende in een der bijlagen A en B of in een der artikelen 3, 4 en 13 van deze verordening; 2e „volwassene" de ambtenaar, die de leeftijd heeft bereikt van 21 jaren; 3e „salaris" het salaris, vermeld in de salarisschaal, waar- in de functie is ingedeeld, overeenkomstig de bijlagen A en B van deze verordening; 4e ,,maximum-salaris" het hoogste bedrag van een salarisschaal, dat kan worden bereikt door jaarlijkse verhogin- gen; 5e „wedde" het salaris, vermeerderd met de toelagen, welke met toepassing van deze verordening zijn ver- leend; 6e „bezoldiging" het salaris, vermeerderd met alle toelagen, waarop de ambtenaar aanspraak heeft; 7e „salaris-anciënniteit" de tijd, die in aanmerking komt voor de vast- stelling van het salaris van een ambtenaar op een hoger bedrag, dan het voor een volwas- sene geldende minimum van de schaal, welke op zijn functie betrekking heeft. Artikel 2. De ambtenaren worden overeenkomstig hun functie bezoldigd volgens de salarisschalen, vermeld in de bijlagen A en B van deze verordening. Artikel 3. Het salaris van de gemeente-arts bedraagt f 910,per maand. Artikel 4. Het salaris van de ambtenaren van de burgerlijke stand bedraagt per maand: a, voor de ambtenaren, belast met alle werkzaamheden f 54, b. voor de ambtenaren, uitsluitend belast met het bijhouden van geboorte- en overlijdensregisters /27, Artikel 5. 1. De salaris-anciënniteit van een ambtenaar, die een funetie bekleedt,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 59