36 2e afd. 29 juai 1972 86 2. Bij een deelbetrekking wordt het salaris, bedoeld in het eerste lid, naar evenred'ig'heid bepaald. 3. De toelage, bedoeld in het eerste lid, komt geheel of gedeeltelijk te vervallen, naar gelang het daar bedoelde verschil door vermeerdering van salaris-anciënni'teit wordt opgeheven. 4. Voor de toepassing van dit artikel worden onder salaris mede ver- staan toelagen, verleend op grond van deze verordening, doch met uit- zondering van de toelagen, genoemd in artikel 15. Artikel 12. Aan de bode-concierge van het Raadhuis wordt voor concierge-werk- zaamheden buiten de normale diensttijd een vaste toelage toegekend van 246,per maand. Artikel 13. De schoonmaker van de Bronsteeschool geniet een salaris van f 347, per maand. Artikei 14. 1. Aan de ambtenaar, wiens functie is ingedeeld in bijlage A van deze verordening in een schaal met een lager maximum-salaris dan dat van salarisschaal XVI en die, anders dan bij wijze van overwerk, geregeld of vrij geregeld arbeid verricht op andere tijden dan op de werkdagen maandag tot en met vrijdag tussen 8 en 18 uur wordt een toelage voor onregelmatige dienst toegekend. 2. De in het eerste lid bedoelde toelage bedraagt per gewerkt uur op de werkdagen: a. maandag tot en met vrijdag tussen 6 en 8 uur en tussen 18 en 22 uur 20 b. zaterdag tussen 6 en 22 uur 30 I c. maandag tot en met zaterdag tussen 0 en 6 uur en tussen 22 en 24 uur 40 en op zondagen en daarmede ingevolge het Algemeen Ambtenarenregle- ment gelijkgestelde dagen 45 van de wedde per uur, welke wordt ge- steld op 1/181 van de wedde per rnaahâ, met dien verstande, dat genoemde percentages ten hoogste worden berekend over een bedrag gelijk aan 1/181 deel van het maximumsalaris per maand van schaal V van bijlage A. 3. Voor de in het vorige lid onder a genoemde morgen- en avonduren wordt de toelage slechts toegekend, indien de arbeid is aangevangen vöör 7 uur, respectievelijk is beëindigd na 19 uur. Artikel 15. 1. De bode-concierge van het Raadhuis geniet een vaste kleding-toelage van f 22,per maand en de meteropnemer-geldophaler een vaste kledingtoelage van 15,per maand. 2. Aan opzichters en technische ambtenaren, die onder alle weersom- standigheden buitendienst moeten verrichten, kan een toelage voor de aanschaffing van regenkleding worden verstrekt van 6,25 per maand. 3. Aan bepaalde ambtenaren of groepen van ambtenaren kan, voor zover de door hen te verrichten werkzaamheden dit noodzakelijk maken, dienstkleding worden verstrekt overeeitkomstig door burgemeester en wethouders te stellen regelen, de hoofden van dienst gehoord.

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 61