90 2e afd. 29 juni 1972 AANSLUITING CHB. ATHENEUM AAN DE IB. LEUYLAAN OP HET ELEKTBICITEITSNET Heemstede, 15 juni 1972. Aan de Raad, Ten behoeve van de elektriciteitsvoorziening van het in aanbouw zijnde Chr. Atheneum aan de Ir. Lelylaan zal gebruik worden gemaakt van de hoogspanningskabel, welke in de Javalaan ligt. Ter hoogte van de Slotlaan zal een onderbreking in deze kabel worden gemaakt en een nieuwe kabel langs de Slotiaan en de Ir. Lelylaan naar het Atheneum en terug worden gelegd. Door de vereniging „Het Christelijk Lyceum te Haarlem", die het Athe- neum zal exploiteren, wordt de ruimte voor een hoogspanningsschakelin- stallatie beschikbaar gesteld. De inrichting van deze ruimte, waartoe een 160 kYA transformator zal behoren, en de nodige hoog- en laagspannings- kabels met toebehoren zullen in totaal een bedrag vergen van 46.500, Uit het voor de leden van uw raad bij de stukken ter inzage liggende exploitatieoverzicht van de te verwachten elektriciteislevering aan het Atheneum blijkt, dat deze op jaarbasis een nadelig saldo voor de ge- meente zal opleveren van 2.233,Dit nadeel zai wegvallen, wanneer een deel groot 20.000,van de aansluitkosten voor rekening van de afneem- ster blijft. Wij stellen U voor het voor rekening der gemeente komende bedrag van 26.500,te onzer beschikking te stellen en daartoe een beslult te nemen overeenkomstig nevensgaand ontwerp. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbedrijven; BESLUTT: aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst van de begroting van het elektriciteitsbedrijf een bedrag van 26.500,ter be- schikking te stellen voor de aansluiting van het Chr. Atheneum aan de Ir. Lelylaan op het elektriciteitsnet. Heemstede, 29 juni 1972. De secretaris, De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 87