J rnm lllfet 91 VH 4e afd. 29 juni 1972 VERKOOP BOUWTERREIN SCHOUWBROEKERPOLDER Heemstede, 21 juni 1972. Aan de Raad, De naamioze vennootschap Maatschappij voor Coördinatie en Ontwikke- ling van Bouwprojecten N.V. (Macobouw N.V.), te Amsterdam, heeft ver- zocht aan haax de voor bebouwing bestemde delen van het voormalige ijs- baanterrein te verkopen. Bedoelde delen zijn tezamen 18.100 m2 groot en zijn aangegeven op de voor u ter inzage gelegde tekening. Tegen deze verkoop bestaan oi. geen bezwaren. Met Macobouw N.V., die aldaar 42 eengezinswoningen in de vrije sector wil bouwen, is over- eenstemming verkregen over een koopsom van 1.800.000,— en over de voorwaarden welke zijn vermeld in de mede voor u ter visie gelegde voor- lopige koopakte. Wij stellen u voor tot verkoop overeenkomstig deze voorlopige akte te besluiten. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 21 juni j.l. BESLUIT: aan de naamloze vennootschap Maatschappij voor Coördinatie en Ontwik- keling van Bouwprojecten N.V., gevestigd te Amsterdam, te verkopen de gedeelten, ter gezamenlijke grootte van ongeveer 18.100 m-, van het perceel kadastraai bekend gemeente Heemstede seotie A, nummer 8557, welke zijn aangegeven op de bij dit besluit behorende tekenlng nr. 1.176.7.15, zulks voor de prijs van 1.800.000,en onder de voorwaarden en bepalingen welke zijn vermeld in de eveneens bij dit besluit behorende voorlopige koop- akte. Heemstede, 29 juni 1972. De Raad voomoemd, De voorzitter, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 89