4e afd. 27 juli 1972 97 VERHUUB GEDEELTE BEDRIJFSGEBOUWEN HOEK BLEKERSVAARTWEG/KOEDIEFSLAAN Heemstede, 19 juli 1972. Aan de Raad, De heer H. L. Kleijntjens, Heemsteedse Dreef 150, alhier, heeft ons verzoeht eraan mee te werken dat een g"edeelte van de bedrijfsgebouwen bij de hoek van de Blekersvaartweg en de Koediefslaan (voormalige was- serij) aan hem worden verhuurd ten behoeve van zijn groothandel in foumituren voor de woninginrichting. Tegen verhuur bestaan o.i. geen bezwaren, mits de huurtermijn (voor- lopig) wordt beperkt tot vijf jaren. Met de heer Kleijntjens is overeenstemming verkregen over een huur- prijs van 15.820,- (berekend naar 20,per m"2 bebouwd oppervlak) per jaar, alsmede over de voorwaarden welke zijn vermeld in de voor U ter inzage gelegde huurovereenkomst. Ingevolge deze voorwaarden zal de huurder het te huren gedeelte van de gebouwen voor zijn rekening geschikt maken voor het beoogde doel; hiermee is een aanzienlijk bedrag gemoeid. Wij stellen U voor tot verhuur op basis van de huurovereenkomst te besluiten. Een situatietekening van het te verhuren deel van de bebouwing en van het bijbehorende onbebouwde terrein ligt mede voor U ter inzage. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. O. H. van Wijk l.b. De Raad der gemeente Heemstede gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 19 juli j.l.; BESLUIT: aan H. L. Kleijntjens, Heemsteedse Dreef 150, alhier, met ingang van 1 augustus 1972 voor een periode van vijf jaren, behoudens nader overeen te komen verlenging van deze periode, te verhuren het op de bij dit besluit behorende tekening nr. 3.118.3.1 met rode omlijning aangegeven gedeelte, groot ongeveer 791 m"2, van het nabij de hoek van de Blekersvaartweg en de Koediefslaan staande bedrijfspand plaatselijk gemerkt Blekersvaartweg 58, alsmede het op die tekening met groene omlijning aangegeven ge- deelte, groot ongeveer 986 m'2, van het bijbehorende onbebouwde terrein, zulks tegen een huurprijs van 15.820,per jaar en onder de voorwaar- den en bepalingen welke zijn vermeld in de eveneens bij dit besluit be- horende huurovereenkomst. De secretaris, Heemstede, 27 juli 1972. De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 7