2e afd. 26 oktober 1972 1 39 GELDLENING N.V. BANK VOOR NEDERLANDSCHE GEMEENTEN GROOT 1.000.000,— De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de artikelen 170 en 228 der gemeentewet; BESLUIT: met de n.v. Bank voor Nederlandsche Gemeenten te 's-Gravenhage, hierna te noemen „geidgeefster", ten laste van de gemeente Heemstede, hierna te noemen ,,geidneemster", een geidlening aan te gaan groot f 1.000.000, (één miljoen guiden), tegen een koers van 100%, op te nemen op 1 decem- ber 1972 en verder onder de volgende bepalingen: Artikel 1. Geidneemster zal over het onafgeloste nominale bedrag der lening be- taien een tegen zeven ten honderd per jaar te berekenen rente, te voldoen op 1 juni en 1 december van eik jaar, voor het eerst op 1 juni 1973, Bij de berekening van de rente zal elke maand op dertig dagen en elk jaar op driehonderd zestig dagen worden gesteid. Artikel 2. Geldneemster zal het bedrag der lening afiossen in 25 jaren en wei in de jaren 1973 tot en met 1977 40.000,per jaar. De aflossingstermijnen zuiien worden voldaan op 1 december van elk jaar. Artikel 3. Aigeheie of gedeeltelijke extra-aflossing der lening zal tot 1 december 1982 zijn uitgesloten; met ingang van laatstgenoemde datum zai geld- neemster uitsluitend op de afiossingsverschijndagen extra mogen aflossen, doch slechts tegen betaling van een vergoeding van één en een half ten honderd van het extra af te lossen bedrag, indien de aflossing plaats vindt vöör 1 december 1987, terwiji zulks gedurende de verdere looptijd der lening slechts mogelijk zai zijn tegen betaling van een zodanige vergoe- ding, berekend naar één ten honderd van het extra af te lossen bedrag. Geldneemster zal van haar voornemen tot extra-aflossing der lening tenminste zes maanden tevoren aan geldgeefster schrifteiijk kennis geven. Deze kennisgeving is onherroepelijk en verplicht geidneemster op de gestelde datum de extra-aflossing te doen. De bedragen overeenkomstig dit artike! extra afgeiost zuiien gerekend worden allereerst te zijn betaald in mindering van de laatste aflossings- termijn, daarna van de voorlaatste en zo vervolgens. Artikel 4. Alle aan geldgeefster verschuldigde betalingen zuilen geschieden te haren kantore te 's-Gravenhage of bij een nader door geidgeefster aan te wijzen betaalkantoor. De betalingen zullen geschieden in Nederiands geid, zonder korting of schuidvergelijking en zonder kosten voor geldgeefster. De betalingen zullen gerekend worden aliereerst te zijn geschied ter vol- doening van de kosten, vervoigens van de boeten, daarna van de ver- goedingen, vervolgens van de rente en het laatste van de hoofdsom.

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 68