8 -1 FEB. 1973 2e afd. 1 februari 1973 VERZWARING GASLEIDING IN GEDEELTE PIETER AERTZLAAN. Heemstede, 9 januari 1973. Aan de Raad, In het destijds door het V.E.G./Gasinstituut opgestelde rapport over de na de overgang op aardgas te treffen voorzieningen is o.a. een zwaar- dere koppelleiding geprojecteerd tussen de primaire hoofdleiding voor lage druk naar de wijk Leeuw en Hooft en de transportleiding in de Heem- steedse Dreef. Van deze koppelleiding, is nog niet gerealiseerd het gedeelte tussen het J. M. Molenaerplein en de Heemsteedse Dreef. De daar aanwezige leiding van poly vinylohioride met een diameter van 100 mm zal worden vervangen door een 250 mm leiding van dezelfde samenstelling. Bij de stukken, welke voor uw raad ter inzage zijn gelegd, bevinden zich een situatietekening en een gespecificeerde kostenbegroting, waaruit blijkt dat dit gedeelte van de koppelleiding een bedrag zal vergen van 9.800, In de achter de begroting van het gasbedrijf voor 1973 opgenomen op- gave van kapitaalwerken waarvoor in de loop van dit jaar kredieten aan uw raad zullen worden gevraagd is ook deze voorziening vermeld, zij het dat hier abusievelijk van de westzijde van de Pieter Aertzlaan wordt ge- sproken, waar de oostzijde wordt bedoeld. Wij stellen uw raad voor ons het voor dit doel benodigde bedrag van f 9.800,ter beschikking te stellen en daartoe het foesluit te nemen, dat hierbij in ontwerp wordt voorgelegd. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor de gemeente gas-, waier- en elektriciteitsbedrijven; BESLUIT: aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst der be- groting van het gasbedrijf een foedrag van 9.800,ter foeschikking te stellen voor de verzwaring van de gasleiding in het gedeelte van de Pieter Aertzlaan gelegen tussen het J. M. Molenaerplein in de Heem- steedse Dreef. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De fourgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. Heemstede, 25-januari-l-873v De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 11