9 2e afd. 1 februari 1973 VERNIEUWING GAS- EN WATERLEIDING ONDER VIADUCT ZANDVOORTSELAAN. Heemstede, 9 januari 1973. Aan de Raad, De bestaande gietijzeren leidingen voor gas en water onder de zuidzijde van het spoorwegviaduct over de Zandvoortselaan zijn op diverse plaatsen door zwerfstromen aangetast en verkeren in een zeer slechte staat. Ver- vanging van deze leidingen door niet-metalen leidingen is noodzakelijk. De nieuwe leidingen zullen van hard polyetheen vervaardigd dienen te zijn met een diameter van 200 mm, voor de gasleiding en een van 110 mm voor de waterleiding. Volgens de terzake door de N.V. Nederlandse Spoor- wegen gegeven voorschriften behoren de leidingen in mantelbuizen te worden aangebracht. De mantelbuizen zullen van asbestcement worden gemaakt. De nieuwe buisleidingen zijn achter de begrotingen voor 1973 van het gasbedrijf en het waterbedrijf als in het begrotingsjaar te verwachten kapitaaluitgaven pro memorie geraamd. Bij de voor uw raad ter inzage liggende stukken zijn gevoegd een situ- atietekening en een gespecificeerde kostenbegroting. Uit deze Iaatste blijkt, dat de ten laste van het gasbedrijf blijvende kosten worden geraamd op 9.400,en die van het waterbedrijf f 5.900,zullen bedragen. Wij stellen u voor ons kredieten tot deze bedragen te verlenen en daar- toe nevensgaand ontwerp-besluit vast te steilen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbedrijven; BESLUIT: aan burgemeester en wethouders voor de vemieuwing en ommanteling van de gas- en waterleiding onder de zuidzijde van het spoorwegviaduct over de Zandvoortselaan bedragen beschikbaar te stellen van: a. /9.400,ten laste van de kapitaaldienst van de begroting van het gasbedrijf b. 5.900,ten laste van de kapitaaldienst van de an het Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. waterbedrijf. Heemstede, -£5-januari 1973. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 13