10 -1 FEB. W73 4e afd. 1 februari 1973 VOORBEREIDING BESTEMMINGSPLAN BINNENWEG, RAADHUISSTRAAT E.O. Heemstede, 9 januari 1973. Aan de Raad, Overeenkomstig ons voorstel d.d. 12 januari 1972 nr. 12, besloot u op 27 januari d.o.v. te verklaren dat een herziening van het bestemmings- plan wordt voorbereid voor het gebied dat omsloten wordt door de Blekers- vaartweg, de Kerklaan, de strook grond ter plaatse van de voormalige Zandvaart, de Provinciënlaan, de Raadhuisstraat, de Havenstraat, de Jacob van Campenstraat, de Zandvaartkade, het Haemstedeplein, de Haemstedelaan, de Eikenlaan, het Julianaplein, de Cloosterlaan, de Land- zichtlaan, de Lanckhorstlaan, de Bronsteeweg en de Koediefslaan. Uw besluit zal ingevolge artikel 21, vierde lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening op 1 februari a.s. vervallen, indien niet vôôr die datum een ontwerp-bestemmingsplan ter inzage is gelegd. Zoals u bekend is wordt aan de voorbereiding van een ontwerp-bestem- mingsplan voor (o.m.) de terreinen tussen de Blekersvaartweg en de Bin- nenwcg nog gewerkt. Teneinde te voorkomen dat bebouwing tot stand komt welke in strijd is met het komende plan, is 'het noodzakelijk dat opnieuw een voorbe- reidingsbesluit wordt genomen. Wij stellen u voor hiertoe te besluiten door bekrachtiging van bijgevoegd onbwerp. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 9 januari j.l.; gelet op artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; I. te verklaren dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voor- bereid voor het gebied dat omsloten wordt door de Blekersvaartweg, de Kerklaan, de strook grond ter plaatse van de voormaüge Zandvaart, de Provinciënlaan, de Raadhuisstraatde Havenstraat, de Jacob van Campenstraat, de Zandvaartkade, het Haemstedeplein, de Haemstede- laan, de Eikenlaan, het Julianaplein, de Cloosterlaan, de Landzicht- laan, de Lanckhorstlaan, de Bronsteeweg en de Koediefslaan, welk gebied is aangegeven op de bij dit besluit behorende tekening; n. te bepalen dat het verboden is zonder of in afwijking van een ver- gunning van burgemeester en wethouders binnen het sub I genoemde gebied gronden te verharden of funderingen of betonvloeren aan te brengen, zuiks met uitzondering van het aanleggen van paden, terras- sen e.d. in bij woningen en andere gebouwen behorende tuinen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. BESLUIT: Heemstede, 25 januari 1073. De secretaris. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 15