Artikel 5. Garage 1. Op de gronden bestemd voor garage mag uitsluitend een gebouw voor de stalling van voertuigen worden gesticht. 2. De gevelhoogte van een garage mag niet meer zijn dan 3 m. Par. 2 Bestemmingen ten behoeve van ander gebruik Artikel 6 Verhardingen De gronden aangewezen voor verhardingen zijn bestemd voor de aanleg van wegen en voetpaden. Deze gronden mogen niet worden bebouwd of door bebouwing worden overdekt. Artikel 7. Tuinen De gronden aangewezen voor tuinen mogen uitsluitend worden gebruikt voor de aanleg van tuinen. Op deze gronden mogen slechts erfafscheidingen worden gebouwd met machtneming van het bepaalde in artikel 10. Deze gronden mogen overigens niet worden bebouwd of door bebouwing worden overdekt. Par. 3 Gebruiksbepalingen Artikel 8. Gebruik van gebouwen. 1. Het is verboden nadat de bestemming overeenkomstig het plan is ver- wezenlijkt: a. enig deel van een eengezinshuis aan zijn bestemming tot woon- ruimte te onttrekken of te gebruiken voor doeleinden van andere aard; b. een garage te gebruiken of te laten gebruiken voor bewoning, als winkel of toonkamer, als pakhuis of bewaarplaats van ter verhande- üng bestemde goederen of als werkruimte ter beroepsmatige uit- oefening van enig bedrijf. 2. Burgemeester en wethouders kunnen vrijstelling verlenen van het be- paalde in het eerste lid als strikte toepassing van het daarin vervat- te verbod leidt tot een beperking van het meest doelmatige gebruik welke niet door dringende redenen gerechtvaardigd wordt. Artikel 9. Gebruik van1 onbebouwde gronden. 1. Het is verboden onbebouwde gronden te gebruiken of te laten ge- bruiken: 6 a. als opslagplaats voor bagger en grondspecie b. als opslagplaats voor vaten, kisten, al dan niet voor gebruik ge- schikte werktuigen en machines of onderdelen daarvan, oude en nieuwe bouwmaterialen, afval, puin, zand, grind en brandstoffen; c. als opslagplaats voor al dan niet voor gebruik geschikte vervoer- middelen of onderdelen daarvan en d. als standplaats voor kampeerwagens, woonwagens en andere soort- gelijke verblijfsmiddelen.

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 23