4 2e afd. 1 februari 1973 15 DOORTREKKING HOOFDLEIDING VOOR WATER VAN DE WAGNERKADE NAAR DE BRONSTEEWEG. Heemstede, 9 januari 1973 Aan de Raad, Bij Uw besluiten van 29 januari 1970 no. 16, 29 april 1971 no. 56 en 27 .p, januari 1972 no. 13, werden kredieten verleend voor de doortrekking van T de hoofdleiding voor water resp. in de Kerklaan tot aan de Blekersvaart- weg; van dit punt tot aan de Heemsteedse Dreef en door de Johan Wage- naariaan, dit ten behoeve van de betere voeding van het leidingnet in het bestemmingspian Van Merlenlaan-Kerklaan en voor de watervoorziening en in de Schouwbroekerpolder. Thans wordt als sluitstuk aan U voorgesteld de doortrekking van deze en leiding door de Wagnerkade, de Franz Lisztlaan en de Pieter Aertziaan naar de Bronsteeweg, waar zij zal worden gekoppeld aan de ieiding in deze weg. Mede door de totstandkoming van de noodverbinding met Haarlem wordt daardoor de bedrijfszekerheid van de watervoorziening in de Schouwbroekerpolder, waarbij in het bijzonder ook aan het Diaconessenhuis kan worden gedacht, gewaarborgd. ÏZr De voor u bij de stukken ter inzage gelegde specificatie van de kosten van dit project, wat o.a. 'het leggen van een gietijzeren buis met een id, diameter van 250 mm in houdt, wijst een totaal-bedrag aan van 95.000, Mede is ter visie gelegd de betrekkelijke situatietekening. er, De doortrekking dezer ieiding is als te verwaehten kapitaaluitgaaf in 1973 vermeld in de achter de begroting van het waterbedrijf voor dit jaar opgenomen opgave. Wij stellen U voor het benodigde bedrag van 95.000,te onzer be- schikking te stellen en daartoe het besluit vast te stellen, dat U hierbij in eoncept wordt aangeboden. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbedrijven; BESLUXT: aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst der begro- ting van het waterbedrijf een bedrag van 95.000,ter beschikking te stellen voor de doortrekking van de hoofdleiding voor water van de Wagnerkade naar de Bronsteeweg. - '373 Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. Heemstede, De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 31