4e afd. 1 februari 1973 16 VOORZIENINGEN T.B.V. SCHOOLSPORT OP SPORTPARK. Heemstede, 9 januari 1973. Aan de Raad, De gyrrmastiekleraren van de scholen voor voortgezet onderwijs die ge- bruik maken van het Sportpark, hebben medewerking gevraagd voor het treffen van diverse voorzieningen ten behoeve van het specifieke gebruik door die scholen. Deze voorzieningen zijn: 1. de vergroting van de zandbak voor het vérspringen en het aanleggen van een verharde aanloopstrook; kosten van benodigd zand, sintels en gravel 1.000, 2. het maken van twee officiële hoogspringmogelijkheden; de kosten hier- van worden geraamd op 7.400, 3. het aanschaffen van doelen en netten om in de breedte van bestaande velden drie hockeyveldjes en drie handbalveldjes te kunnen uitzetten; kosten 6.300, Rekening houdend met 300,vrachtkosten, is in totaal een krediet van 15.000,nodig. De meeste van deze voorzieningen zijn ook van belang voor het gebruik van het Sportpark door leerlingen van lagere sdholen. Naar ons oordeel bestaan er geen bezwaren tegen inwiiliging van het ge- dane verzoek. Wij stellen u derhalve voor een krediet van 15.000,be- schikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De seeretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van 'burgemeester en wethouders d.d. 9 januari j.l.; BBSLUIT: voor het treffen van diverse voorzieningen ten behoeve van de schoolsport op het Sportpark een krediet van 15.000,beschikbaar te stellen, het- welk in 5 jaren zal worden afgeschreven. Heemstede, 23-4aauaTrT9T3. De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 33