17 - t FEB. 1973 4e afd. 1 februari 1973 OMBOUW CENTRALE VERWARMINGSINSTALLATIE R.K. SOHOOL „VALKENBURG". Heemstede, 20 december 1972. Aan de Raad, Het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs Heemstede heeft op 11 oktober 1972 een aanvraag ingediend om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden te mogen ontvangen voor de omschakeling op aardgas van de centrale verwarmingsinstallatie van het westelijke gedeelte van de R.K. school „Valkenburg" aan de Molenwerfs- laan. Eenzelfde aanvraag voor het oostelijke gedeelte van het sdhoolgebourw werd ingewilligd bij uw besluit van 24 februari 1971, no. 20. De aanvraag is ingediend wegens de te verwachten besparing in de stookkosten. Wij menen dat het bestuur terecht een beroep op de toepassing van ge- noemd wetsartikel heeft gedaan en dat bij inwilliging van de aanvraag de normale eisen niet zullen worden overschreden. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de aanvraag in te wiiiigen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen de aanvraag d.d. 11 oktober 1972 van het bestuur van de Stich- ting R.K. Onderwijs Heemstede om op grond van artikel 72 der Lager- onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ont- vangen voor de omschakeling op aardgasverbruik van de centrale ver- warmingsinstallatie van het westelijke gedeelte van de R.K. School „Val- kenburg" aan de Molenwerfslaan; overwegende dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 20 december 1972; gelet op artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. BESLUIT; de aanvraag in te willigen. Heemstede, -2&-jaîmart"l-9?ü. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 35